CAM SEYİR TERASI SIKINTILARINI AŞIYOR

Safranbolu İncekaya Kanyonundaki ünlü cam seyir terası bir buçuk yıldır kapalı olduğundan sıkıntılarını yeni yeni aşmaya başlıyor.

banner108
Manşet 14.07.2021, 16:22 14.07.2021, 16:41
1535
CAM SEYİR TERASI SIKINTILARINI AŞIYOR
banner36

Safranbolu İncekaya Kanyonu üzerinde kurulu olan ve Türkiye’nin ilk seyir terası olan, İncekaya Kristal Cam Seyir Terası işletmecisi Mehmet Bahçecik Karabük Net Haber’e özel bir açıklama yaptı.

Geçtiğimiz günlerde, cam seyir terasının taş duvarlarından lağım sularının aktığı ve birçok yerinin bakımsız bir halde olduğu haberlerde gündeme gelmişti.

Konuyla ilgili Karabük Net Haber’e bir açıklama yapan işletmeci Mehmet Bahçecik, bir buçuk yıldır pandemi nedeniyle kapalı olduklarının altını çizdi ve daha yeni yeni kapılarını ziyaretçilere açtıklarını söyledi.

Bahçecik, yaşadıkları pis su gider sızıntısı ile ilgili bir haftadır çalışma yaptıklarını ve sonunda çözüme kavuşturduklarını aktardı.

Cam seyir terasını beş yıldır işleten Mehmet Bahçecik, ayrıca seyir terasının tabanındaki kırılmaz camların değişmesi gerektiğini de vurgulayarak, “üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi.

Yorumlar (1)
Turgay Ç 3 ay önce
Videoyu sonuna kadar izledim, sabırla...
Malesef, bu işletmeci o kırılmaz camları korumak namına ne yapmış, cama basan insanların ayağına en azından galoş, taş parçalarından arındırmak için bir çaba sarfetmiş mi? "Camlar değiştirilsin!" ne değişecek, 3 ay sonra gene aynısı olacak... Camlarla ilgili bir koruma vs olmadan, havanda su dövülmüş olur...
banner11
12
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74