ÇAKIR'DAN ALTINÖZ'E AĞIR ELEŞTİRİ

Cumhuriyet Halk Partisi Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, yazılı bir basın açıklaması yayınlayarak, AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz'e ağır eleştiriler yöneltti.

Manşet 27.07.2021, 15:43
1442
ÇAKIR'DAN ALTINÖZ'E AĞIR ELEŞTİRİ
banner131
banner36

Cumhuriyet Halk Partisi Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, yazılı bir basın açıklaması yayınlayarak, AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz'e ağır eleştiriler yöneltti.

CHP İl Başkanı Çakır açıklamasında, AK Partili Atınöz'ün, Cumhuriyet Halk Partisi'ni eleştirirken aynaya bakmasını önerdi ve eleştiri dilini düzeltmesini istedi.

CHP İl Başkanının açıklaması şu şekilde;

"Bayram öncesi AKP İl Başkanı kamuoyuna bir açıklama yapmıştı. Açıklamada siyasi ahlaktan bahsedilirken de konuyla ilgilisi olmayan CHP mizi hedef gösterilmişti.. 

AKP İl Başkanı Sn. Altınöz’ün bu açıklaması yine kendi ifadeleri ile YAKŞIKSIZ,  SİYASİ EDEP VE ETİKTEN Uzak olmuş …

Akıl tutulması yaratarak, algı operasyonları ile Cumhuriyetin kurucusu CHP mizi terör örgütleri ile iliştirmek isteyenler önce kendi geçmişlerine bakarak yüzleşmeleri gerekmektedir.

CHP ne sınır kapılarında davullu zurnalı terör örgütlerini karşılattırmış nede  dün “hasretiz dön ne olur” dedikleri Fetullahçı  (FETÖ )  Terör örgütleri ile kol kola yürümüştür…

Ayrıca, bu Ülkede PKK Terör örgütünün suikast düzenlediği tek lider Kemal KILIÇDAROĞLU’dur.

Doğu illerinde seyyar mahkemeler kurup, meydanlarda törenle karşıladıkları, şarkılar söyleyip halayların çekildiği yakın tarihimiz de zaten kimin terör örgütleri ile hareket ettiğini göstermekte yine seçim süreçlerinde oy uğruna terörist başının  kardeşi Osman Öcalan’ı TRT ekranlarına çıkartanlar, toplantılarda serok Cumhurbaşkanı sloganlarını atanları ne çabuk unuttunuz Sayın Altınöz..

Siyasi Ahlaktan bahsedecekseniz önce kendi dilinizi düzelteceksiniz..

Ne demek “Millet ittifakı değil, Zillet İttifakı” Bu kadirşinaz Millet ne zaman Zillet oldu?

Esnafımıza, Emeklimize, İşçi-Memur Emekçimize, Köylümüze, Çiftçimize, bütçe imkanı kadar destek verdiğinizi söylüyorsunuz, oysa asgari ücret altında çalışanları, asgari ücretle bile geçinemeyen işçimizin, memurumuzun, bir bir kapanan dükkanları ile  esnafımızın,  8 milyonu geçkin Emeklilerimizin,  Bayramı nasıl geçirdiklerini biliyor musunuz?

Pandemi sürecinde Milletimizden fedakârlık bekleyenler, itibardan tasarruf olmaz diyenler, bu arada belli müteahhitlere her türlü destek verenler bu konuda ne düşünüyor acaba..

Sayın Altınöz önce bir aynaya bakınız ve sonra bize laf yetiştireceğinize Karabük’te yaşanan ana sorunlar için siyasi iktidarınız dönemde eksikleri giderilmesinde projeler üretiniz..

  • Karabük Araştırma ve Eğitim Hastanesinin 250 yataklı ek binası ?  
  • 5000 evler hastanesi? Eskipazar da kayan hastane? İlimiz ve ilçelerimizde ki eksik uzman Doktor atamaları?
  • İhalesi aylar önce yapılan temeli Nisan ayında atılacak denilen KARDEMİR Kavşak projesi, 
  • Çevre yolu projesi?  8.Aya gelmemize rağmen halen başlamayan köy yolları asfaltlama çalışmaları?  Vb bir çok sorunun çözümünü bekliyor Karabük, Sayın Altınöz..

Biz siyaseti halkımız için yaparız, suni tartışmaları bırakın bu kentin çözüm bekleyen ana sorunları için tartışın bizle ve hizmet için yarışın bizle..

Ve unutmayın, Biz Cumhuriyet Halk Partisiyiz.."
 

Yorumlar (8)
Alpdoğan 1 yıl önce
Çözüm süreci denendi.Bu denemede devlet boş durmadı iha ve sihalarımızı geliştirdi.Pkk da boş durmadı hendek kazdı.Kemal hendek kazan arkadaşlar diye seslenirken devletimiz o pkk yı kazdığı hendeklere gömdü.Barış barış diyen hdpkk nın gerçek yüzünü de milletimiz gördü.Şimdi diyarbakırda anneler pkk nın dağ kadrosuna eleman devşiren hdpkk nın binası önünde evlatlarını istiyor.Chp de hdpkk ya fetoya yapılan her opersyonda devletin değilde hainlerin yanında yer alıyor.Şehit cenazelerinde bu millet hdpkk ve fetonun hamisi chp yi istemiyor.Chp yi nerde devletimize düşman olan varsa istiyor.Uyan Türk milleti dostunu ve düşmanını iyi tanı.Pkk yı ta kandillerde bile avlayan devletimizin yanındamısın yoksa onlar için adalet yürüyüşü yapan chp nin yanında mı?Chp yi tanımayan yeni nesil belediyelerdeki icraatlerinebakarak tanısınlar.Seçimden önce ne demişler seçimden sonra ne yapmışlar.
emekli 1 yıl önce
herkes birbirine laf yetiştireceğine gerçek vazifelerini yapsa trafikten tutta yaşam tarzına kadar
güven özçetin 1 yıl önce
HERKES AK PARTININ NASIL ÇALİŞDIĞINIDA BİLİYOR.CHPNIN NASIL ÇALIŞMADIĞINIDA BİLİYOR.AK PARTİ HİZMET ÜRETİR DIĞERLERİDE LAF SALATASI.BİZLER REİSİMİZİN VE DOLAYISIYLE AK PARTİMİZİN VE KARABÜKLÜ YÖNETİCİLERİNİN ARKASINDAYIZ.HEDEF 2023 İNŞAALLAH. BU MILLET GÜVENMEDIĞI SIYASIYE 18 YILDIR OY VERMEZZ. TABIIKIDE REIS VE AK PARTİİİ
suat 1 yıl önce
helal başkan
Şafak 1 yıl önce
Helal başkanım karabkarabükümüzün sorunlarını tek tek söylemiştim bakalım ne olacak
Ali Cantez 1 yıl önce
Valla yorumlara bakınca Çakırın isabetli eleştiriler yaptığına kanaat getirdim. Nasıl mı? Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış. Yazılan yorumların neredeyse tamamı çakırı yalanlama üzerine kurgulanmış. Demekki çakırın yazdıklarında doğruluk payı yüksekmiş. Birde yorumcular kutuplaştırıcı söylemlerde bulunuyorlar. Bu sitede yorum yazan herkes bu ülkeyi seviyor ve herkesde daha müreffeh Türkiye özlemimde. Tıpkı Şu an ki hükümetimizin ilk başa geldigi yıllardaki başarısını özlüyor. ..
Mert 1 yıl önce
Eskiden devletçilik var idi devlet dairelerinde şimdi ise siyasi çıkar ön planda oy potansiyeli fazla görünen insanlara hele birde hükümet yanlışı ise her türlü kolaylık sağlanķyor memurun görevi aldığı maaşın hakkını hakka ve adalete göre vermektir onun bunun lafına göre elindeki yetkileri kullanmak değil.Unutmasınlar ama amir memur arkadaşlar o koltuklar sizden öncekilere kalmadığı gibi sizlerede kalmaz ileride bir tek kendinize olan saygınız ve şeref haysiyetiniz kalır onuda kazanmak kendi elinizde .Ha ben emekli olduğumda nasıl olursam oluyum bana dokunmayan yılan bin yaşasın derseniz artık oda sizin karakter ve tercih meseleniz .
bayram ali 1 yıl önce
ALLAH'a yemin olsun, hiç sevmesem de başkan sapına kadar doğru söylüyor.
banner11
banner12
30
açık
banner125
banner18
banner74