BELEDİYE KİRACILARINA YÜZDE 75 İNDİRİM

Karabük Belediye Meclisinin bugünkü yapılan toplantısında Karabük Belediyesi'ne ait iş yerlerinin ve halk otobüsü hat kiralarının pandemi nedeniyle 4 ay boyunca kiralarına yüzde 75 indirim yapıldı.

Manşet 03.02.2021, 18:02 04.02.2021, 14:18
1512
BELEDİYE KİRACILARINA YÜZDE 75 İNDİRİM
banner36

Karabük Belediye Meclisinin bugünkü yapılan toplantısında, Karabük Belediyesi'ne ait iş yerlerinin ve halk otobüsü hat kiralarının pandemi nedeniyle 4 ay boyunca kiralarına yüzde 75 indirim yapıldı.

Karabük Belediye Meclisinin geçtiğimiz Aralık ayında yapılan toplantısında, AK Partili Belediye Meclis üyeleri Muzaffer Atılkan ve Cemal Aybakır'ın pandemi nedeniyle belediye kiracılarına indirim yapılması teklifi, meclisin bu ay ki toplantısında sonuçlandı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, AK Partili meclis üyelerinin 'kiracılara indirim' teklifini, yüzde 75 olarak uygun gördü ve Belediye Meclisinden de oy birliğiyle bu önerge çıktı.

Buna göre Karabük Belediyesinin mülkiyetine ait olan bazı iş yerleri ve karabük halk otobüslerinin hat kiralarına yüzde 75 oranında 4 aylığına indirim yapıldı.

Yorumlar (5)
Hikmet 4 ay önce
Keşke safranbolu chp belediyeside aynı şeyi yapsa ama nerde chpnin ne zaman vatandaşa yararı olmuş
Ozan 4 ay önce
Chp belediyeler yapamaz böyle
ahmet 4 ay önce
Diğer dükkan sahiplerinin dikkatine.Sizin kiracılarınız sizin velinimetinizdir.Bu günlerde sizlerde onları kollayın.
hülya 3 ay önce
safranbolu ilçemiz emek mah ıhlamur sok çevresi ne açil bas istasyonu yapılması telefonlarımız çekmiyor ilçe başkanına mehmet sarı ya iletildi bir yıl oldu içraat yok sesimizin duyurulmsı
Ekrem çengelcik 3 ay önce
Daha 2 gün önce kiramı yatırdım hemde %10 zamlı yani 129 tl. KlavuzlAr berberi
19
açık
banner17
banner18
banner39
banner74