BAŞKAN VERGİLİ, İSYAN ETTİ

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, park ve bahçelerde kırılıp, dökülenleri ve çöplük haline getirilen yerlerin fotoğraflarını yayınlayarak, isyan etti.

Manşet 28.07.2021, 14:22 28.07.2021, 14:38
6235
BAŞKAN VERGİLİ, İSYAN ETTİ
banner131
banner36

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, sosyal medya hesaplarından adeta isyan etti.

Başkan Vergili, Karabük’ün çeşitli yerlerine yapılan park ve bahçelerde kırılan, dökülen yerleri, çöplük haline getirilmiş alanların fotoğraflarını paylaşarak, bunları yapanları Karabük’e ihanet edenler olarak nitelendirdi.

Sosyal medyasında bu tür çok sayıda fotoğraf paylaşan Başkan Vergili “Sizin için çalışıyor, sizin için üretiyoruz. Ancak üzülerek ifade etmem gerekir ki, birileri bu şehre ve bu şehrin insanlarına ihanet ediyor. Biz bu hizmetleri sizin paralarınızla yapıyor, ödediğiniz vergileri sizlere hizmet olarak geri çeviriyoruz. Lütfen biraz vicdan, biraz insanlık...!” ifadelerini yazarak, haklı isyanını ortaya koydu.


 

Yorumlar (23)
Burhan 1 yıl önce
Başkanım maalesef biz cezadan anlayan , geri kalmış bi toplumuz. Herkesin, heryerin başına bekçi dikmek lazım , maalesef memleketimiz adına utanıyoruz
Hür irade 1 yıl önce
Bunları yapanlar mülteci ve çingen elekçi tayfası
Ahmet 1 yıl önce
Bu kadar polise bu kadar gece bekcisine ragmen bu parklar bu haldeyse o cop kutulari dolup tasip yigildiysa ve belediye toplamiyorsa daha neler olur neler. Toplum cizilen kalip icersinde hareket ediyor. Memlekette 200 tane mahelle bekcisi varken bunlarin olmasi hicte normal degil. Adam merkezi bir cocuk parkinda koca bir sise sarap icebiliyor ve buna kimse engel olmuyor.
Ramazan MÜBAREK 1 yıl önce
Başkanım park, bahçe yaparak hizmet ediyorsunuz. Bunun için teşekkür ederim. Fakat yaptıktan sonra hiç uğramıyorsunuz. Görevli denetlemeye gelir, bakar, inceler. Siz Yaptıktan sonra tekrar yapılan yerlere uğramıyorsunuz, denetim yapmıyorsunuz. Bu şekilde yıkık, dökük olmasında sizin de payınız var. Çünkü denetim yapmıyorsunuz!
Adsız Cengaver 1 yıl önce
başkanım çok haklısınız ama bu gösterdiğiniz yerler kaç senedir kırık dökük yetkililer vede siz belediye olarak kaç senedir buralar için ne gibi bir yenileme ve çalışma yaptınız
Ali Cantez 1 yıl önce
Kamera koyup suçlulari yakalayıp adalete teslim etsen ne olur biliyormusun ? Cevap basit suçlular Salınır ! Ben vergilinin şaşırmasına şaşırıyorum. İktidarın hacimce küçük ama söz olarak büyük ortagi olan parti neden hukukta caydırıcı yasalar çıkaramıyor? Çıkarmıyorsa şikayete gerek yok ... devleti yönetenler şikayet etmez
Ahmet ali 1 yıl önce
Nihayet gundem oldu memlekette o kadar polis olmasina okadar mahelle bekcisi olmasina ragmen bunlar oluyosa o cop kutularinda o copler o kadar yigildiktan sonra alinmiyorsa bu milletten ne beklersin at sahibine gore kisner.
Ahmet Metmet 1 yıl önce
YAP BIRAK MANTIĞI İLE OLURSA SONUÇ BU OLUR
BU TÜR YERLERİN DÜZENLİ PERİYOTLAR İLE TAKİBİ YAPILIP BAKIMLARI YAPILMALI??
Rafet 1 yıl önce
Ülkenizin neresinde olursa olsun bu hainliği yapan haysiyet siz şerefsizler vardır yapılan hizmet ler onları mutsuz ediyor yolun açık aolsun sayın başkan.
Dost Acı Söyler 1 yıl önce
Bunları yapanlara zaten "insan" demek yanlış. Hayvanlar bile yaşadığı, beslendiği bölgeyi temiz tutuyor. Lakin madalyonun diğeri yüzüne bakmak gerekir: Zabıtalar, ekmek peşinde koşan gariban seyyar satıcıları kovalayacağına biraz da denetim yapsın. Tüm bunlar olurken yetkililer neredeydi acaba? Meydanı boş bırakırsanız, sonucuna da katlanırsınız!
Adem 1 yıl önce
Sayın başkan ankarada keçiörende turgut altınok her park tabi çok kalteli vip parklar guvenlikngorevlisi ve kameralarla donattı böylece minumum hasar sağladı...inanın her ilde olan şeyler şehir parkında mesala güvenlik var onun gibi heryere konulabilir ...gönül isterki zarar vermesinler ama toplum cahil sarhoş ve beyin ozurlu olunca yukarfaki istenmeyen manzaralar cikiyor...yakalayip kamu malina zarardan suç duyurusunda bulunması lazım belediyenin..tek çözüm bu...
Saim 1 yıl önce
Bunları yapan vatan hainidir. Devletin malına zarar vermek kul hakkına girer.
Karabuk 1 yıl önce
Orada dere kenarında izle bir yerde sarhoşlaramı park yapılmıştı. Kim ailesiyle o parka gitmiş. Yazık paralarımıza. Çamlık parkında bir sürü koşan insan var. Tartan pist koşu yolu yok. Ama yoldan bire görünmeyen izle bir parkta var. Bu tür şeyler sadece karabük te var.
bayram ali 1 yıl önce
pis milletiz vesselam. Sayın başkanım benden tavsiye, bu tür itlere karşı, kontragerilla kurun.
Halil Karadağ 1 yıl önce
Vatandaşta asfaltsız kötü yollardan bıktı isyan etti ama bizi gazete veya basın organları dinlemiyor sayın başkan
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner11
banner12
20
az bulutlu
banner125
banner18
banner74