BAKAN ZİYARETİNDE MÜSİAD KRİZİ YAŞANMIŞ..!

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Musataf Varank'ın Karabük Programında MÜSİAD'ın katılım listesinden bazı isimlerin çıkarılması istenilince, MÜSAİD katılım sağlamadı

banner108
Manşet 19.11.2021, 14:43 19.11.2021, 15:05
1843
BAKAN ZİYARETİNDE MÜSİAD KRİZİ YAŞANMIŞ..!
banner36

Geçtiğimiz hafta başı Karabük Ziyareti yapan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın programının hiçbir bölümüne MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Cengiz Ünal ile Yönetiminin katılmaması dikkatlerden kaçmamıştı.

Bakan Varank’ın Karabük Programında, MÜSİAD’dın verdiği katılım listesinden bazı isimlerin çıkarılması Karabük Valiliği tarafından istenilince, Cengiz Ünal’ın bu isteği kabul etmediği ve Bakanın Karabük programına katılmadığı öğrenildi.

MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Cengiz Ünal’ın, Karabük Valiliğine Bakan programına katılmak üzere 12 kişilik bir isim listesi verdiği, fakat bu listeden birkaç ismin çıkarılmasının istendiği, Ünal’ın ise hiçbir ismi çıkarmayacağını belirttiği ve isimlerin çıkarılmasında ısrarcı olununca, Bakan Varank’ın Karabük’teki yoğun programının hiçbir bölümüne katılmadığı ortaya çıktı.

Özellikle Karabüklü sanayici ve iş adamları ile öğle yemeğinde bir araya gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın, MÜSİAD Karabük Başkanı ve Yönetiminin olmadığını da öğrendiği ifade edildi.

MÜSİAD ile Valilik arasında yaşanan isim listesi krizinin, önümüzdeki günlerde nasıl bir yansıması olacağı ise merakla bekleniliyor.   

Yorumlar (2)
İŞ İNSANI 2 hafta önce
İSİMLERİ VE NEDEN İSTEMEDİKLERİNİ DE YAZINDA KİM OLDUKLARINI VE NEDEN İSTENMEDİKLERİNİ BİLELİM...
Seyit 2 hafta önce
Devlete karşı cephe alınmaz. Devlet katılımcı sayısını azaltmış ise, az sayıda katılırsınız. Değişiklik istemiş ise, başka isimlerle katılırsınız. Her dediği olmayan kazan kaldırırsa, devlete karşı yanlış yapılmış olur. Müsiad in hatalı davrandığını düşünüyorum.
banner11
16
açık
banner17
banner18
banner39
banner74