AKŞENER KARABÜK'E ÇIKARMA YAPTI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Karabük'te bazı ziyaretlerde bulundu.

banner108
Manşet 03.06.2021, 18:45 03.06.2021, 19:27
4096
AKŞENER KARABÜK'E ÇIKARMA YAPTI
banner36

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Karabük'te bazı ziyaretlerde bulundu.

Partililer tarafından Eskipazar ilçesi Mermer Kavşağı'nda karşılanan Akşener, daha sonra Safranbolu ilçesinde esnafı ziyaret ederek, işletme sahipleriyle görüştü.

Yenice ilçesindeki esnaf ziyaretinin ardından vatandaşlara seslenen Akşener, salgın nedeniyle sıkıntıya düşen esnafın; faizsiz hibe desteğine, işletme için paraya, krediden ziyade Bağ-Kur borçlarının ertelenmesine, işletme giderleriyle ilgili kaynağa ihtiyacı olduğunu, insanların alım gücünün düştüğünü söyledi.

SİYASETİ HİZMET VE TALEPLER ÜZERİNE YAPACAĞIZ

Esnafın sıkıntılarını paylaşan Akşener, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Siyaseti bundan sonra proje, hizmet ve talepler üzerinden yapacağız. Sonra seçim zamanı geldiğinde seçmenler olarak diyeceksiniz ki 'En iyi çalışana oy vereceğiz.' Bugüne kadar çok rahat edildi. 'Kaşının altında göz, gözünün üzerinde kaş var.', hadi kavga et. Buna İYİ Parti olarak 'dur' diyoruz. Değerlerimiz üzerinden kavga etmeyeceğiz ama rekabeti hizmet ve proje üzerinden yapacağız. Ondan sonra da 'Seçmen velinimettir.' diyeceğiz. 'Evet' derseniz bizi iktidara taşıyacaksınız, 'Hayır' derseniz ona da 'Amenna' diyeceğiz. Bunu tesis etmediğimiz takdirde kaybeden siz oluyorsunuz, haberiniz olsun. Siyasetçi denilen arkadaşa, 'Hangi işi yapacaksın?' demelisiniz, bizi rekabet ettirmelisiniz."

Karabük kent merkezinde de esnaf ziyaretinde bulunan Akşener, gazetecilere, 20 Ocak 2020'den beri ilçe ilçe esnaf gezdiğini, bu sırada işsiz gençler, eğitimle ilgili sorunu olan çocuklar, şiddet gören kadınlar, çiftçiler ve pek çok dezavantajlı grubu dinlediğini belirtti.

Bugün de Karabük'ü gezdiklerini, benzer sorunları dinlediklerini aktaran Akşener, "Aldığımız bilgileri grup konuşmamıza koyacağız. Milletvekili arkadaşlarımız soru ve araştırma önergeleri verecekler. Ekonomist arkadaşlarımız, buradan aldığımız sorunların çözümüne dair ekonomik projeleri geliştirecekler ve kamu malı olarak iktidara, 'Böyle sorunlar var, çözümü bu, bunları yapın.' diyeceğiz." ifadelerini kullandı.

Bir gazetecinin, "Sanatçı Burhan Şeşen'in İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı'ndaki talebinin ardından Kültür ve Turizm Bakanlığı sanatçılara yönelik 3'er bin liralık hibe desteği açıkladı. Nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusu üzerine Akşener, "Burhan Şeşen beyefendinin taleplerinden sonra iktidar partisi 3'er bin liralık destek koydu. Az, yeterli değil ama demek ki bu gezilerimizin, bu milletin kürsüsündeki insanların dertlerini anlatabilmesinin 'seçmen velinimettir' konusuna büyük faydası var. Dolayısıyla vesile olmak güzel bir şey." yanıtını verdi.

Akşener'e ziyaretlerde, İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Genel Başkan Yardımcıları Koray Aydın, Mustafa Cihan Paçacı, Ümit Dikbayır, Mehmet Tolga Akalın, Ünzile Yüksel, Metin Ergün, Yavuz Ağıralioğlu, Berna Sukas, bazı milletvekilleri, il başkanları ile partililer eşlik etti.

Yorumlar (7)
KARABÜKLÜ 6 ay önce
DÜN ÖĞLEDEN SONRA TÜCCARLAR KOOPERATİFİ TARAFINDA İŞİM VARDI. İYİ PARTİLİLERDE ORADAYDI.EN AZ 10 TANE MİLYONLUK ARAÇ VARDI. ÖN CAMINDA TBMM AMBLEMİ OLAN BEYAZ LÜKS BİR BMW TAM YAYA GEÇİDİNE PARK ETMİŞTİ. MUHALEFET PARTİSİ İKEN HALKA BU KADAR SAYGILI İSENİZ ALLAH MUHAFAZA İKTİDAR OLSANIZ KİMBİLİR NE YAPARSINIZ.
bayram ali 6 ay önce
NE ZANNETTİN HACI MURAT İLE Mİ GELECEKLERDİ:)))
Hikmet 7 ay önce
Meralyahu
Alpdoğan 6 ay önce
Demirtaşla kahvaltı ne zaman?.Şu kadını bir halt zannedipte ona dert anlatanlar var.O kadın mhp nin chdpkk ile koalisyona yanaşmaması üserine kurulmuş bir partnini başkanı.Chp nin yan sanayii hdp ile kahvaltı yapabilecek derecede de hdp ortağı.Yani çakma ülkücü.
Ali Cantez 6 ay önce
128 milyar a ne oldu Alpdogan...biseyler anlattılar ama Ben hiç mi hiç ikna olmadım. Yada Osman Öcalan teroristini TRT ye cıkarırken nasıl tepki verdiniz...akşener cıkarmadı o teröristi... Halk herseyi goruyor.. Dolar 9 TL euro 11 TL... Bu gerek sorun. Bu na odaklanmak yerine Bu hanfendi ye haksızlık yapmak anlaşılır gibi degil... Vatansever insana bu yapılmaz...
KARABÜKLÜ 6 ay önce
HACI MURAT DA ÇOK ONLARA "ÇAKMA KARABÜKLÜ " hdp Lİ KANKALARINIZI DA GETİRSEYDİNİZ YA , ÇEVRİKKÖPRÜ DE KAHVALTI YAPARDINIZ.
Eflani 6 ay önce
MHP'nin kalesi Karabük'te, Meral'e OY MOY YOK.
banner11
4
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74