AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ETEĞİNDEKİ TAŞLARI KARABÜK'TE DÖKTÜ

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in AK Parti teşkilatlarıyla ilgili bugünkü grup toplantısında kullandığı sözlere cevap verdi.

banner108
Manşet 20.10.2021, 22:28 21.10.2021, 17:56
3728
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ETEĞİNDEKİ TAŞLARI KARABÜK'TE DÖKTÜ
banner36

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in AK Parti teşkilatlarıyla ilgili bugünkü grup toplantısında kullandığı, "AK Parti teşkilatlarında görev yapan kardeşlerim bile artık bir araya geldiklerinde bu gidişatın hayra alamet olmadığını, bu kafayla sonuç alınamayacağını konuşuyorlar" ifadelerine cevap verdi.

Erkan Kandemir, "her gittiği yerde önceden senaryosu yazılan bir tiyatroyu oynadığını" söylediği Meral Akşener'in AK Parti teşkilatlarının kültürünü, Cumhurbaşkanına olan bağlılığını anlamasını beklemediklerini ifade etti.

Kandemir, partisinin Safranbolu ve Karabük teşkilatlarını ziyaret ederek çeşitli görüşmeler yaptı.

İl Başkanlığı ziyareti sırasında gazetecilere açıklama yapan Erkan Kandemir, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in bugün grup toplantısında teşkilatları ile ilgili birtakım beyanlarının olduğunu hatırlattı.

Teşkilatlarının Cumhurbaşkanının sözü ile heyecanlandığını, o hissiyatla harekete geçtiğini, onun öfkesi ile öfkelendiğini, onun çağrısı ile sokaklara döküldüğünü anlatan Kandemir, şöyle devam etti:

"Tayyip Erdoğan'ın milletle teşkilatla ilişkisi, işte tam da böyle bir ilişki. Siyaseti yalan ve iftira üzerine kurgulayanların bu ilişkiyi anlamasını da beklemiyoruz. 11,5 milyon üyesi ile bizler bu ülkeye aşık, liderinin arkasında yürümekten gurur duyan teşkilatız. İnşallah ilk günkü heyecanımızı da muhafaza ederek, diri sağlam bir şekilde büyük Türkiye sevdasında liderimizin arkasında yol yürümeye devam edeceğiz. Tabii kurdukları yalan ittifakı içerisinde 'ne zaman birbirlerini arkadan hançerleyecekler' diye düşünen siyasal algı bunları anlayamaz."

Dönsünler Kendilerine Baksınlar

Diğer siyasi partilerin de AK Parti'den ve teşkilatlarından ilham almalarını istediklerinden bahseden Kandemir, sözlerini şu ifadeleri ile tamamladı:

"Bizim teşkilatlarımızdaki gayret gösteren arkadaşlarımız, bedel ödemiş arkadaşlarımızdır. Biz kurulduğu günden bu yana terörün hedefinde olan ve gözünü kırpmadan bir ideal uğruna koşuşturan, koşan geniş bir aileyiz. 40 şehit vermiş bir siyasi hareketiz. Hep birlikte bu yol yürüyüşüne de devam edeceğiz. Zannediyorum Sayın Akşener'in grup toplantısında ifade ettiği her kimlerse onlar, üzerleri kazınsa ya İYİ Parti'nin bir ilçe temsilcisi çıkar ya da muhtemelen İYİ Parti'nin üyesi. Dönsünler kendilerine baksınlar.

Biz büyük Türkiye heyecanımızı ilk günkü aşkımızla kendisini örnek aldığımız, ardında yol yürümekten onur duyduğumuz liderimizle inşallah gerçekleştirmek için milletimizin teveccühüne talip bir siyasi hareketiz. Bu siyasi hareket yine milletinin teveccühü ile inşallah 2023'te AK Parti siyasi tarihinin en yüksek oyunu almaya talip. Büyük mücadelede liderimiz ile beraber Türkiye'yi çok daha güzel yarınlara taşıyacağız diye düşünüyorum."

Yorumlar (14)
Çetin 2 ay önce
Ülkenin yarını mı kaldı. Ülkenin geleceğini ipotek altına aldınız. Her kez geleceğinden umutsuz.
cio 2 ay önce
TL'nin hızla eridiği bir ortamda, Maaşınızı Dolar mı alıyorsunuz diye milletle alay edenler, 19 senedir kişi başı geliri 7 bin dolardan 9.300 dolara çıkarmayı marifet bilenler bilsinler ki, Bu saatten sonra EYT'yi bile çıkarsanız fayda etmez. Kaybettiğiniz kesin, sizde biliyorsunuz. Eskiden emekli ikramiyesi ile bir ev bir araba alınırken şimdi emekli ikramiyesi ile bir tane 150.000 tl ye zor araba alınır hale geldi.
Osil 1 ay önce
Kişi başı gelir 7 binden 9 bine çıkması bir başarı yalnız :)) klavyen surctü galiba
bayram ali 2 ay önce
geliyor gelmekte olan.
Ali Cantez 2 ay önce
Lak lakı bırakında doları düşürün.
Alpdoğan 2 ay önce
O papucumun ülkücüsü Akşener, tıyatrodan ve Demirtaşla kahvaltı yapma hayalinden başka bir halttan anlamaz.O ancak peşine takıp kandırdığı ülkücüleri chp hdp ittifakına takviye yapar.
Adsız Cengaver 2 ay önce
alpdoğan denen yorumcu sen meral akşenere laf söyleyeceğine 50 yıllık milliyetçi parti ülkücülüğü temsil ettiğini söyleyen azılı bölücü katil terorist osman öcalanı trt ye çıkmasına müsade eden ve pkk nın kurucu lideri bebek katili azılı bölücü terorist abdullah öcalandan mektup getirtip okutup millet ittifakına oy vermeyin diye söylediği zaman sesini çıkarmayan mhp ve ak partiye laf söyle önce aynaya bakın ondan sonra konuşun
Johnny Sins 2 ay önce
Karnımız açken meydan sarmıyor reis
Fatih 2 ay önce
Ìyi parti ye yùklenecek karabùk milletvekiller varken, bu gùne kadar kafa tutmaya, karabùk siyasetçilerinden,ak parti siyasetçileri, ak parti teşkilattan sorumlu,başkan yardımcısı, erkan kandemiri'mi getirmişler karabüke yoksa kendileri, yoksa ak parti siyasetini kendilerinin üslubuyla her birşeyde sıradan kişilere uygulayan ak parti adı altında,kişilere baskı kuran günümüzün karabük siyasetçileri tarafından iyi partililere neden yüklenmiyorlar,bu haberin karabükte bir yayıncı kuruluşun veya medyanın hiç bu zamana kadar bu tür haberlere şahit kalamıyoruz,ben bugün ak parti adına yapılan hiç bir belli başlı siyasetçilerin hiç bir bazı partilere karşı hiçmi bir eylemini göremeyecekmiyiz, yoksa güçleri kimlere yetersemi
Karabuk 1 ay önce
Kendisinin il merkezi dururken öncelikle safranboluyu ziyaretini kınıyorum.
Karabuk merkezde esnaflar imza topladı park yasağı var. Vekiller il başkanı sahip çıkmadı. Esnafa müşteri gelemiyor...esnaf batıyor.......... esnaf batıyor.....
Cafer 2 ay önce
Petrole zam ekmege zam hayat pahalılıgı uctu gıdıyo emekliye yuzde on zam hala 2023 hayalı kurmayın 20 sene oy veren ben bı daha tovbe
ÖMER 2 ay önce
meral apla biraz tahrik biraz komik biraz da üstüne elzem olmayan şeyler ediyor bu da 2023 teki seçimi yine kaybetme korkusunun vermiş olduğu gerginlikten olsa gerek.
güven özçetin 1 ay önce
AK PARTIYI ELESTIREN ARKADAŞLAR ,GELECEK OLAN SIYASI PARTININ ELINDE SIHIRLI DEYNEK MI VAR. AYRICA TUM YATIRIMLARI DURDURURUM DIYEN VE HIC BIR PROJESI OLMAYAN SIYASILER BU ULKENIN YONETIMINE TALIP BU ÜLKEDE YATIRIM VE URETIM OLMAYINCA 84 MILYONUN NASIL GEÇINECEĞİNİ COK MERAK EDIYORUM. VEE TEROR ÖRGUTLERIYLE ARAYA MESAFE KOYAMAYAN VE SADECE REIS GITSINDE GERISI NE OLURSA OLSUN DIYEN BIR DUSUNCE BU ULKE VE 84 MILYONUN DERTLERINE NASIL DERMAN OLACAK
Adsız Cengaver 1 ay önce
güven özçetin kardeşim ülke ekonomik krizin eşiğinde görmüyorsun galiba muhalefetin elinde sihili değnek yok ama biran önce taze kan lazım ülkenin toparlanması için muhalefet yatırımları durduracak diyorsun ülkeyi soyan devleti zarara uğratan devletten faiş fiyatlara ihale alan mütahitlerin yaptıkları projeleri durdurmakla çok iyi yaparlar
banner11
8
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74