AK PARTİ'DEN ÇOŞKULU BAYRAMLAŞMA

AK Parti Karabük Teşkilatı Geleneksel Bayramlaşma Programı düzenlendi

Manşet 10.07.2022, 21:50
1098
AK PARTİ'DEN ÇOŞKULU BAYRAMLAŞMA
banner36

AK Parti Karabük Teşkilatı Geleneksel Bayramlaşma Programı düzenlendi.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, bayramlaşma programında konuşma yaparak tüm vatandaşların Kurban Bayramı’nı tebrik etti. Altınöz, bir Kurban Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek Kurban Bayramı'nın ayrılmaz bir parçası olan hac farizasını yerine getirmek üzere kutsal topraklarda bulunan vatandaşların ibadetleri ile kesilen kurbanların kabulünü Cenâb-ı Allah’tan temenni etti.

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş ve AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan’da bayramlaşma programında yaptıkları hitaplarında tüm vatandaşların Kurban Bayramlarını tebrik ederek Cenab-ı Allah'tan birlik ve beraberlik içerisinde bir sonraki Kurban Bayramı’na huzur, sağlık ve barış içerisinde tekrar kavuşturmasını diledi.

AK Parti Karabük İl Başkanlığı binası önünde Kemal Güneş Caddesi üzerinde gerçekleşen bayramlaşma programına AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, önceki dönem AK Parti Karabük Milletvekili Ali Öğüten, AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti Karabük teşkilat yönetimleri, parti üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

AK Parti Karabük İl Başkanı Altınöz, AK Parti Karabük Milletvekilleri Ünal ve Güneş'in yanı sıra AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan bayramlaşma programına katılanların tek tek bayramını kutlarken vatandaşlar ile de bir süre sohbet etti.

Yorumlar (6)
Nasıl oldu 3 ay önce
Acaba kaç tanesi hizmet bahanesiyle bir yere çöreklendi
Mavi Ates 3 ay önce
CHP'nin Safranbolu bayramlaşması bunun 2 katı :))
Umutsuz vaka 3 ay önce
Ak partinin bu kadrosunda hiç hileye hurdaya karışmamış yakınını işe koymamış kaç kişi var acaca
Cavit 3 ay önce
Nesi kalabalık bunun
vatandaş 3 ay önce
bizim mahallede ki bayramlaşma bile bundan kalabalıktı. ABBAS YOLCU,gibi sanki.
ali osman kutlu 3 ay önce
Bu kadar kalabalık bir bayramlaşmayı uzun süredir görmemiştim. İktidara yürüyen bir partinin ayak sesleri.Reisimizin izinde bu sevda bitmez.
banner12
17
parçalı bulutlu
banner125
banner18
banner74