Karabük Net Haber
COVID-19
Dünyada Toplam Vaka

Dünyada Toplam Ölüm

Toplam
İyileşenler

Türkiye'de
Vaka

Türkiye'de Ölümler

Türkiye'de İyileşenler

KARABÜK’TE ERDOĞAN RÜZGARI

KARABÜK’TE ERDOĞAN RÜZGARI
Bu haber 26 Mart 2014 - 18:40 'de eklendi. 22 kez görüntülendi.

akp-miting-2ERDOĞAN: “HOCA MISIN YOKSA İSTİHBARAT ŞEFİ Mİ” 

 

BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN “ESNAFIN CAMINI ÇERÇEVESİNİ İNDİRECEKSİN ÖZGÜRLÜK OLACAK LANETLER OLSUN YAZIKLAR OLSUN” 

 

“PENSİLVANYA’DAKİ ZAT ŞİMDİ CHP, MHP VE BDP İLE BERABER ÇALIŞIYOR”

 

karabuk-erdogan
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Karabük mitinginde CHP, MHP, Pensilvanya ve BDP’yi eleştirdi. Erdoğan, “Türkiye Cumhuriyeti bu haddini bilmezlere boyun eğmeyecek. Bunlara üç koyun teslim edin kaybedip gelirler” diye konuştu.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimler için Karabük’te vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların sevgi seliyle karşılaşan Başbakan Erdoğan, bu güne kadar 53 ilde vatandaşlarla bir araya geldiklerine dikkat çekti.

Türkiye’nin 81 ilinde aynı hissiyatın olduğuna vurgu yapan Başbakan Erdoğan, şunları söyledi: “Rabbim sizlerden razı olsun. Rabbim Karabüklü kardeşlerimi muhafaza etsin. Kardeşliğimiz yol arkadaşlığımız birliğimiz daim olsun. 30 Mart seçimleri inşallah ülkemiz milletimiz, demokrasimiz en çok da Karabük için hayırlara vesile olsun. Sizlere Düzce’nin selamını getirdim. Sizlere, Kastamonu’nun, Samsun’un selamını getirdim. Sivas’tan yola çıktık. Bu gün Karabük ile 53 diyoruz. 53 şehrimize uğradık. İstanbul’da, Ankara’da, Urfa’da, ayrıca ilçelerimize uğradık. İnanın şu Karabük’teki manzara neyse uğradığımız 52 vilayette de aynı manzara vardı. Burada nasıl bir coşku, heyecan varsa, burada nasıl inanın diğer 80 vilayetimizde de aynı hissiyat var. İki milyona aşkın İstanbullu yeni kapıya aktı. Kardeşlerim bu seçim artık yerel seçim değil adeta bir genel seçim. Meydanlara sadece AK Parti’ye gönül verenler değil, geçmişte CHP’ye, MHP’ye, BDP’ye diğer partilere gönül vermiş kardeşlerim de koşuyor.”

20140326AW045859_07TÜRKİYE’YE TUZAK KURMAK İSTEDİLER
Türkiye’nin oynanan oyunu gördüğünü anlatan Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Türkiye çirkin oyunu görüyor. Ahlaksız tuzağı görüyor. Milleti için bayrağı için ülkesi için istiklali için kaygıları olanlar itirazlarını dile getirmek için meydanlara koşuyor. Bu AK Parti, benim meselem değil doğrudan doğruya Türkiye’nin meselesidir. Bu bir istiklal meselesidir. Bir istikbal meselesidir. Türkiye’nin kalkınmasından ilerlemesinden rahatsız olanlar Türkiye’ye tuzak kurmak istedi. Önce Gezi olayları dediler. Gençlerimizi sokağa döktüler. Esnafımızın cam çerçevesini indirdiler. Bunun adına da özgürlük dediler. Allah aşkına soruyorum böyle bir özgürlük olur mu? Vatandaşın esnafın camını çerçevesini indireceksin özgürlük olacak. Lanetler olsun, yazıklar olsun. Pazar günü bu zihniyetleri sandığa gömün.”

17 Aralık operasyonunun da tutmadığını belirten Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti: “25 Aralık dediler tutmadı. Bu saldırılar karşısında eğilmedik. Bu saldırılar karşısında boynumuzu bükmedik. Haklıyız dedik. Sonuna kadar mücadele edeceğiz dedik. Bu aziz millet basiretiyle bizim haklılığımızı gördü. 81 vilayette pazar günü benim milletim, sandıklara sahip çıkıyor. İradesine sahip çıkıyor. Demokrasiye kardeşliğe sahip çıkıyor. Bu tuzağı bozmak için tek yürek oluyor. Tek yürek halinde 30 Mart’ı bekliyor. Sadece Türkiye’den değil dünyanın her bir yerinden telefonlar mesajlar alıyoruz. Dünyanın dört bir yanında dualar var. Ülkemizin dört bir yanında dualar var. Onların tuzakları varsa milletin de Rabbimizin de tuzağı var. Hükümet olarak dik durduk. Sizler millet olarak dik durdunuz. Bu oyun bozuldu. Bu tuzak bozuldu. Bu ne coşku, bu ne heyecan.”

20140326AW045859_04“LAFLA PEYNİR GEMİSİ YÜRÜMÜYOR”
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi eleştiren Başbakan Erdoğan, şunları söyledi:

“Ey Bahçeli bize devrettiğiniz Türkiye’de 6 bin 100 kilometre yol vardı. 12 senede biz bunun üzerine 17 bin kilometre bölünmüş yol ilave ettik. Lafla peynir gemisi yürümüyor. MHP’ye gönül veren kardeşlerime sesleniyorum. Ah benim kardeşlerim, MHP iktidara geldi mi? Üç buçuk sene kaldı, kaçıp gitti. Niye kaçtı? Sakarya depreminin, Düzce depreminin, Kocaeli depreminin altında ezildi. Biz de deprem yaşadık. Bingöl, Simav, Van depremi yaşadık. Bir yılda yeni inşa ettik. Bunlara üç koyun teslim edin kaybedip gelirler.”

“HOCA MI İSTİHBARATÇI MI?”
AK Parti’nin hizmetlerini sıralayan Başbakan Erdoğan, Fethullah Gülen’i de ağır dille eleştirdi. Pensilvanya, CHP, MHP ve BDP’nin birlikte hareket ettiğini söyleyen Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti:

“BDP’ye bakıyorsun siyasi kürtçülük yapıyor. MHP’ye bakıyorsun siyasi türkçülük yapıyor. Biz ne diyoruz. Tek yürek, tek bayrak, tek vatan, tek devlet. Tek millet diyoruz. Beni yaradan Allah onları da yarattığı için seviyorum. Ne Arab’ın beyaza ne de beyazın Arab’a üstünlüğü yoktur. Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Tek vatan diyoruz. 780 bin kilometrekare. Batı’da varsa Doğu’da da o olacak. Kuzey’de ne varsa Güney’de de o olacak. 12 sene önce denseydi Şırnak’a havaalanı yapılacak inanır mıydınız? Ağrı’ya, Kars’a, Iğdır’a havaalanı yapılacak dense inanır mıydınız? Hakkâri’ye havaalanı yapılacak denseydi inanır mıydınız? Hakkâri şu anda terör nedeniyle gecikiyor ama yapılıyor. Modern Türkiye bu şekilde olacak. Şimdi 52 havaalanı var.”

TÜRKİYE’DEN KAÇIP GİTTİ
Pensilvanya’da bir zat olduğunu anlatan Erdoğan, şunları söyledi:

“Ne oldu, 1999’da Türkiye’den kaçtı gitti. Hani sen bu vatanı seviyordun. Hani bu milleti seviyordun. Sorulduğu zaman verilen cevap şu ‘Pensilvanya’da inzivaya çekilmiş.’ İnziva için memleketin Erzurum olmaz mı, Kâbe olmaz mı, Medine olmaz mı? Ama dert başka. Uluslararası istihbarat örgütleriyle konuşmalar görüşmeler. Şimdi onlarda düşmeye başladı. Bu hoca mı istihbaratçı mı?”

Cumhurbaşkanını, Başbakan’ı, Bakanları dinlemenin suç olduğunu anlatan Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ama bunlar ajanların eliyle maalesef Cumhurbaşkanı’nı da, Başbakan’ı da Genelkurmay Başkanı’nı da dinliyor. Şimdi bunlar CHP, MHP ve BDP ile beraber çalışıyor. AK Parti karşısında en güçlü olan kimse oyu gidin ona verin diyor. Yahu dürüst olun.” 

Başbakan Erdoğan, göreve geldiğinde Kardemir’in bitmiş tükenmiş olduğunu belirterek şunları söyledi: “Çalışmıyordu. Oturduk, konuştuk. Dedim ki ‘Siz bu işi sahiplenecek misiniz?’ Sahipleneceklerini söylediler. Kardemir şu anda eleman bulmakta zorlanıyor. Bu hale getirdik. O zaman 10 metre uzunluğunda ray imal ederken aynı Kardemir şimdi 70 metre uzunluğunda ray imal ediyor. Kardemir şu anda güçlenerek devam ediyor. Pensilvanya’nın derdi bu değil. Bizim derdimiz bu.”

Savaş Ay’ın geçmiş yıllarda Fethullah Gülen ile yaptığı röportajını hatırlatan Başbakan Erdoğan, şöyle dedi:

“Adam çıkmış, Allah rahmet eylesin Savaş Ay ile söyleşi yapıyorlar. Savaş ay ‘Oy kullandınız mı?’ diyor. Verdiği cevap çok enteresan, ‘Hazreti Cebrail’i çok severim. Gökten inse parti kursa ona bile oy vermem’ diyor. Sen ne biçim hocasın? Sen nasıl bir hocasın? Hazreti Cebrail’in bütün işleri bitti de şu anda parti mi kuracak? Bizim dinimizde meleklere iman var. Sen nasıl bir hocasın. Teşbih benzetme hata kabul etmez. Bu nasıl benzetme? Böyle saçmalık olur mu? Bu Pensilvanya’daki zat aynı zamanda senaristtir. Bütün senaryolar ona gider. Peygamber efendimizi Miraç’tan indirdiler, kamyonete bindirdiler. Sonra da salatu selamla yolcu ediyorlar. Ben boşuna ‘Bunlar haşhaşi’ demiyorum. Boşuna demiyoruz. Türkiye Cumhuriyeti bu haddini bilmezlere boyun eğmeyecek.”

Türkiye Cumhuriyeti’nin kasetlerle, montajlarla, şantajlarla esir alınamayacağını anlatan Erdoğan, “Millet eğilmez, Türkiye yenilmez. İnşallah Karabük seçimlerini kazanıyoruz. Seçimlerden sonra teşekküre, tebriğe geliyoruz. 30 Mart’tan itibaren işte bunlara bunların efendilerine çok net bir cevap vereceğiz. Bu MHP 2011 seçimlerinde bunlar tarafından ahlaksız bir saldırıya uğradı. Adayların ve vekillerin gizlice kaydedilmiş görüntüleri yayınlandı. Bazı adaylar çekildi. O dönem Bahçeli bu okyanus ötesine verdi veriştirdi. Çok ağır ifadeler kullandı. Bugün bakıyorsunuz MHP okyanus ötesinin dizinin dibine oturdu. Onun müridi odu. Okyanus ötesi kaset üretiyor. Okyanus ötesi montaj yapıyor. Bahçeli de onu tezgahında satıyor. Kılıçdaroğlu da aynısını yapıyor. Ben kendisine söyledim. Tahtakale’de de bunu yapabilirsin” dedi.

20140326AW045859_11“SEN HANGİ ÜLKENİN MUHALEFET PARTİSİSİN”
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da eleştirilerde bulunan Başbakan Erdoğan, CHP ve BDP’nin ittifak yaptığını ifade ederek şöyle konuştu:

“CHP Genel Müdürü çıkıp bozkurt işareti yapıyor. MHP Genel Başkanı İstanbul’da saldıran marjinal sol örgütlere sahip çıkıyor. CHP Genel Başkanı teşkilatında hiç adam kalmamış eski MHP’lileri aday yapıyor. Bunlar doğu güneydoğuda da BDP’yi destekliyor. CHP’li vekili açıkladı. Ağrı’da BDP’yi destekliyoruz. Bunların kimlerle birlikte hareket ettiklerine çok dikkat edin. Bu CHP, MHP ve Pensilvanya’daki zat, Suriye’de zalim Esad’ın avukatı. Mısır’da Sisi’nin avukatı. DHKP-C’nin avukatları. Twitter gibi Türkiye’nin kanunlarını tanımayan şirketlerin avukatı. Ama bir tek Türkiye’nin avukatı değiller. Suriye uçakları bizim hava sahamızı ihlal etti. Hava sahamız ihlal edilince uçaklarımız kalktı bunlardan birisini vurdu. Kendileri ardı ardına uyarıldığı halde hava sahamızı terk etmedi. Sınırımıza yakın uçuş yapamazsınız dedik. Kuralları ihlal edince bir uçak ikaza uydu çekip gitti. Ama diğeri uymayınca gerekeni yaptık. Suriye tarafı açıklama yapmadan CHP Genel Başkan Yardımcısı Suriye lehine açıklama yaptı. Ardından öteki gün CHP Genel Müdürü çıkmış, Genelkurmay Başkanımıza ‘Ucuz İşlere Girmesin’ diyor. Ben şehitler diyarı Karabük’ten CHP Genel Müdürü’ne soruyorum. Ey Kılıçdaroğlu sen hangi ülkenin muhalefet partisisin. Sen CHP’nin mi Baas Partisi’nin mi genel müdürüsün. Türkiye’nin mi yoksa Suriye’nin mi yanındasın. Önce haddini bileceksin. Haddini bilmeyene bu millet pazar günü haddini bildirir.”

“UTANMASA SURİYELİ PİLOTLAR İÇİN DE ‘EKMEK ALMAYA GİDİYORDU’ DİYECEK”
Suriye uçaklarının Türk hava sahasına girerek sınır ihlali yaptığını hatırlatan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP’nin Suriye’den önce açıklama yaptığına vurgu yaparak şöyle konuştu:

“Geçen yıl Hatay Reyhanlı’da vatandaşlarımızı şehit ettiler. Bir yıl oldu. Hâla bir açıklama gelmedi. CHP zalim Esad’ın, zalim Suriye rejiminin yanında yer alıyor. Bayır bucak Türkmenlerine malzeme getiren MİT TIR’larını çevirdiler. Bu Türkmenler orada şu anda riskte. Ne CHP ne de MHP’den bir açıklama gelmedi. Biz asla onları yedirmeyiz. Olması gereken neyse o olacak. Yedirmedik yedirmeyeceğiz. Şimdi utanmasa Suriyeli pilotlar için de ekmek almaya gidiyordu diyecek. Bunlarda yalan gani. Hayatı yalan üzerine kurgulanmış. Türkiye bunlara bırakılmaz. Türkiye bunlara emanet edilmez. Ne MHP, ne CHP ne de BDP. Göreve geldiğimizden bu yana attığımız adımlar ortada. Eğitimde attığımız adımlar ortada. Kitaplarımızı ücretsiz alıyoruz. Şu ana kadar yaklaşık Karabük’e 3 katrilyon yatırım yaptık. Karabük’te eğitim yatırımları yaptık. Böyle sıradan siyasetçilerle bu olmaz. Derdi olanlarla olur. Biz size aşığız. Sevdalıyız. Biz 30 yıllık sağlık planları çerçevesinde ülkemizin dört bir köşesinde modern hastaneler kuruyoruz. Hastaneleri modern tıbbi cihazlarla donatıyoruz. Bunlar kafatası milliyetçisi.”

akp-miting-1“ÇOCUKLARINIZI BUNLARIN DERSHANELERİNDEN ALIN”
Devlet okullarının yeterli olduğunu ifade eden Başbakan Erdoğan, Karabük ile ilgili de yapılan hizmetleri anlatarak şöyle dedi:

“Çocuklarınızı bunların dershanelerinden alın. Biz ücretsiz takviye kurslar vereceğiz. Bunların okullarından da alın. Devletin okulları bize yeter. Bunlar sülük gibi emiyor. Bunlar faydalı kanı emiyor. Emin adımlarla toplu konutta 3 bin 46 konut yapıp sahiplerine teslim ettik. Safranbolu adalet sarayını yaptık. Şu Karabük’te ilk geldiğimizde 7 kilometre bölünmüş yol vardı. 12 yılda biz 109 kilometre yaptık. Karabük için önemli olan Filyos Limanı projesini hayata geçiriyoruz. Sadece alt yapı tutarı 810 trilyon.”

Başbakan Erdoğan, konuşmasında oy pusulalarına dikkat edilmesi gerektiğini ifade etti. Başbakan Erdoğan, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan’a sahip çıkılmasını istedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
39 ADET YORUM YAPILDI
Aykut27 Mart 2014 / 15:14 Cevapla

Yahu bu Fetullah Gülen fena koymuş valla. Ağzına almadan duramıyor… Kasetler dublaj montaj, kutulardaki paralar polisler tarafından oraya yerleştirildi, bakan çocuklarının evindeki çelik kasalar başkaları tarafından oraya konuldu, egemen bağışın dili sürçtü bakara diyecekken makara dedi, ya bi gidin işinize be kör insanlar. Kendinize sövülüyor hala yarabbi şükür diyorsunuz

  Fatih27 Mart 2014 / 17:55 Cevapla

  HAY AĞZINA SAĞLIK

  enginabi27 Mart 2014 / 19:59 Cevapla

  Agzina saglik kardesim. Makarnayla parayla oy toplayan bir zihniyete anca o zihniyeyteki insanlar oy verir. biz onurumuzla yaşayalım onlar onursuzca…..

ahmet yavuz27 Mart 2014 / 11:33 Cevapla

sn başçalan geldi konuştu gitti..
karabük için o kadar çok para harcamışlar ki şaşırıp kaldım.. gözümün gördüğü tek yatırım şirinevler devlet hastanesi… onun dışında ne var.. enerji yatırımı yapmış.sanırım hes lerden bahsediyor. sn başçalan özel sektör yaptı o yatırımı.. ünüversiteye 25 binlik stad yamış. yahu karabükspor un 15 binlik stadı bitmedi yıllardır.. okul yapmışsın. nerde hani ? birde filyos limanı hayırlı olsun dediler.. biz çok duyduk bu lafları.. senin ahın gitmiş vahın kalmış. ayrıca okyanus ötesi ile ilgili söylediklerine gelince.. el insaf. sen müslüman adamsın yalan söyleme.. o kişiyi ve dergahını bugünlere ben mi getirdim? ben mi atadım köşe başlarına onun öğrencilerini.. ben mi izin verdim bankalarına holdinglerine televizyonlarına.. yahu kuldan korkmuyorsan Allah tan kork… hoş senin bakanında söyledi SİZİN İÇİN ALLAH KELAMI MAKARA.. hadi hadi sen git işine. sana da senin partine de adaylarına da oy felan yok buralarda..

Fatih27 Mart 2014 / 11:31 Cevapla

8000 ŞEHİRDIŞINDAN 4000 KARABÜKTEN VAR TOPLAM 12000 KİŞİ VAR. YANİ BU BAŞBAKAN ÖZLEMİNİ KARABÜK YİTİRMİŞ KAÇ YILLIK HASRET BÖYLE OLMAMALI BİR ÜLKENİN KOCA BİR ÜLKENİN BAŞBAKANI GELDİ ORADA MHP Lİ DE VARDI CHP LİDE VARDI BUNU HERKES BİLİYOR. AMA BU KADAR UZUN SÜRE GEÇEN KARABÜK HASRETİ BÖYLE OLMAMALI. RAFET VERGİLİ SEÇİMİNİ AÇIK ARA FARKLA ALACAKTIR. İŞTE ÜLKE SİZİN GİBİ YEREL SEÇİMİN PARTİ SEÇİMİ OLMADIĞINI ŞAHIS VEYA HİZMET EDEN SEÇİMİ OLDUĞUNU ANLAMAYANLARLA DOLU OLDUĞU İÇİN KAYBEDİYOR. KENDİNİZE GELİN SİZ BU PALAVRALARLA ANCA AKP Lİ BEYNİNİZİ KANDIRIRSINIZ. OYSAKİ ADANA, ANKARA, SAMSUN, RİZE, ÇANKIRI, BARTIN, ZONGULDAK, KASTAMONU VS DAN GELEN 142 OTOBÜSÜ GÖZLERİNİZLE GÖRMEDİNİZ. SEÇİMDEN SONRA HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLAMAMANIZ İÇİN LÜTFEN HİZMET EDEN ADAMA OY VERİN DERİM.

  Gülesim geldi27 Mart 2014 / 14:28 Cevapla

  Allah CHP ve MHP’lerden razı olsun. Onlar olmasaydı o alanı dolduramazdık. CHP, MHP’nin desteğine rağmen kendi mitingini dolduramadı. Bir de MHP miting yapsa da biz de yardım etsek ve o alanı doldursalar. Sonuçta 30 marttan sonra gidecekler, borçlu kalmak istemeyiz.

   Fatih27 Mart 2014 / 17:57 Cevapla

   SEN KADIN AKLINLA GİDERSİN TÜRBANINA RTE YAZARSIN YOUTUBE NEDEN KAPANDI TWİTTER NEDEN KAPANDI BUNLARI ANLAYAMAZSINIZ….

Ayan7827 Mart 2014 / 09:50 Cevapla

Karabük Safranbolu arasında 06 plakalı otobüslerin sayısı epeyce fazlaydı taşımalı sistem olsa gerek!

  Sinan Derin27 Mart 2014 / 14:42 Cevapla

  Noldu kalabalık korkuttu galiba. O otobüsler miting için çevre illerden takviye polisleri Karabük’e getiren otobüslerdi. Ergun Vergili’yi zora sokacak yorumları onaylamıyorsun bunun farkındayız.

   muhammet27 Mart 2014 / 23:59 Cevapla

   tabi ya kos koca polis teşkilati sivil otobusle gelmiştir takviye güç olarak güldürmeyin allah aşkına orada 18 plakalı otobüsde vardı oda çankırıdan gelmiştir nede olsa polis teşkilatı bu sadece ankarada yok cankırıdanda gelmiştir 😉

Ahmet27 Mart 2014 / 09:11 Cevapla

Mitingin can alıcı noktası, Sayın Başbakan gittiği her ilde kendinden olmayan Belediye Başkanlarının çalışmadığını, hizmet getiremediğini söylerdi, bizden sonra Zonguldak tada söyledi daha önce İzmir,Antalya,Edirne….vs. ama Karabük’te bu cümleyi kuramadı, Belediye hizmet etmemiş,çalışmamış diyemedi, acaba neden?

Ertuğrul27 Mart 2014 / 06:49 Cevapla

Ak Partinin kazanacağı anlaşıldı dün. Yüzde 73’cüler de görmüştür herhalde.

ziya27 Mart 2014 / 02:07 Cevapla

Sayın arkadaşlar, ülkenin derdi yalnız, fettullah gülenmi? bu nasıl anlayış diyede düşüneninizin çok olduğunu biliyorum, güney doğumuzu artık pkk terkettiğinden, pkk nın siyasi uzantısı olan bdp nin diyarbakırdaki mitink lerindeki görüntü ve konuşmaları, suriye sınırlarımızdaki, terör örgütleri ve yabancı istibarat ajanlarından hiç bahis açmıyor! çıkan tapeler ve vidio ları, 12 senedir toz konduramadığı parelel devlete yüklüyor!fakat hiç birisi içinde savcılığa suç duyurusu yapmıyor, yaparsa savcılık o ses ve vidio görüntülerinin sahte olup olmayacağının analizini yaptıracak olduğundan,sahte olmadığı ortaya çıkacağından şikayetçi olmuyor, hep kendi söyleyip kendi dinliyor! halkımızıda cambaza baklarla oyalıyarak, güney ve güney doğumuzda olanları gözden kaçırıyor,çünkü o taraftan bahsederse zülfü yare dokunmuş olacak! çünkü fettullahçılardan boşalan boşluğu bölücülerle doldurmak istediğinden onların incineceği, konuyu hiç açmıyor. ey halkımız akp ülkeyi getirmiş olduğu bu bataklığı görüp ona göre oyunuzu kullanmanızı ve oyunlarını bozmanızı dilerim..

umut27 Mart 2014 / 01:38 Cevapla

adam gibi adam. senin ardındakiler de senin gibi olabilseler

kardemir çalışanı26 Mart 2014 / 23:35 Cevapla

Oylar akp ye beylerrrr akıllı olun aklınızı alırlar sizi gidi capulcular

  muhammet28 Mart 2014 / 00:03 Cevapla

  hayırdır mhp’yi destekleyenler ne zaman çapulcu oldu senin desteklediklerin onu geziye katılanlara dedi mhp geziye katılmadı ki nasıl çapulcu olsun !!!!

enginabi26 Mart 2014 / 23:22 Cevapla

Başbakanın konuşması boyunca andığı sözde ajan pensilvanyadaki zat, Necdet Aksoy un ‘eskiden iyiydi de şimdi mi kötü olduk, ben hoca efendiyi ziyarete gittim ‘dediği zat değil miydi. Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum???????????????

gönülden destek26 Mart 2014 / 22:03 Cevapla

vergili karabükte rahat.

  ahmet27 Mart 2014 / 10:59 Cevapla

  vergili 31 mart günü uyandığında rahat olacak. artık belediye başkanlığı gibi bir sorumluluğu olmayacak.

Kabuk26 Mart 2014 / 20:30 Cevapla

Vergili bu gece sabaha kadar uyuyamaz. Bu is bitmistir kimse gak guk edip kendini yormasin. Basbakan odunu verdi gitti. Vergili medyasi bu miting size de kapak olsun.

Mehmet fırat26 Mart 2014 / 20:01 Cevapla

Karabük ve Safranboluda görev yapan malum sendikanın üyesi öğretmenler mitingdeydi. Mesleğimizi bu kadar itibarsızlaştıran ayak altına alan bu anlayışa alkış tutmak için dersleri bırakıp sevk alıp gittiniz ya o boş kolan çocukların hakkı ahirette iki yakanızda olacak.

uğur26 Mart 2014 / 19:21 Cevapla

Sayın Başbakanımız “bunların tuzağı varsa Rabbimin de bir tuzağı var” diyor. Yoktan var eden Yüce Allah’ım hiç yarattığı kuluna tuzak kurar mı ? Bu nasıl bir konuşmadır hiç yakıştıramadım kendisine…

  H. Kadıoğlu27 Mart 2014 / 00:32 Cevapla

  Sayın Uğur,
  İçi boş laflarla insanların kafasını bulandırmayın. Elbette Allah yarattığı kullarına tuzak kurar. Eğer Kur-an’ı Kerim’i biraz okursanız bunu göreceksiniz.
  ….
  Aşağıdaki ayette, peygamberimize tuzak kuranlarla ilgili Allah (C.C.) ayeti tuzağı haber veriyor ve akabinde “Allah’ın da tuzağı olduğunu söylüyor.

  “Bir vakit de o kâfirler senin elini kolunu bağlayıp zindana mı atsınlar, yahut öldürsünler mi, yahut seni ülke dışına mı sürsünler diye birtakım tuzaklar planlıyorlardı. Onlar tuzak kuradursunlar, Allah da tuzak kuruyordu. Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır.”(Enfal, 8/30).

  yine başka bir ayet :

  “Onlar bir tuzak kurdular, ama tuzaklarına karşı Biz de tuzak kurduk, kendileri farkında olmadan onların tuzaklarını bozduk, onların planlarını altüst ettik.”(Neml, 27/49, 50).

  şeklindedir.

  Allah sevdiği kullarına karşı yapılanlara haşa seyirci kalmadığı ayetleriyle açıklamaktadır.
  .
  Geri kalanını siz araştırın. Sizin bu içi boş söyleminizle ancak sizin gibi düşünenlerin aklını karıştırabilirsiniz. Aslında daha fazla şey söylemek isterdim ama yazdıklarınızı kötü niyetinize değil “cahilliğinize” verdiğim için bu kadarla yetiniyorum.

  ahmet27 Mart 2014 / 11:43 Cevapla

  musa peygamber için ayrılan nil nehrinin arkadan takip eden firavun ve askerleri geçerken tekrar birleşmesiyle firavun ve askerlerinin boğulması nedir?tuzak değilmidir? fil suresinde ki ebabil kuşları kafirler için tuzak değilmidir?çanakkale savaşında bazı münafıkların kabul etmediği ama o cephede savaşan düşmanların itiraf ettikleri dev cüsseli sarıklılar kafirler için tuzak değilmidir?

Fatih26 Mart 2014 / 19:19 Cevapla

Geçen dönemki MHP devlet bahçeliden az kişi var dı yapılan sayımda 3000-3500 kişi olduğu belirlendi eee Mehmet Ali Şahin ve Ceylan nerede geriye kalan 97000 kişi işte onlar sandıkta MHP deler.

  realist26 Mart 2014 / 19:34 Cevapla

  akpartinin muhteşem mitingini çekemeyenler kısakananlar ne deseniz boş kıskanmayın bu sevgi selini. miting en az 35.000 kişi tarafından seyredildi. ak parti seçimi çok acık ara kazanacak.

   tarfsız ınsan sarrafı26 Mart 2014 / 23:20 Cevapla

   35.000 kişinin 2.000 görevli memur yada iş yerlerindeki mecburi gelen taşeronlar. 5 bini Karabük’te oy kullanmayan Karabük ilçesinden gelenler, 7-8 bini 18 yaş altı ve okullardan getirilen lise öğrencileri. Karabük emniyetinin verdiği resmi rakam miting alanında 34 bin kişi. yukarda verdiğim sayı toplamı 15 bin. 34 eksi 15 eşittir 19 bin kişi. bu 19 bin kişinin 3 bin yada 3 beşyüzü diğer partilerden olup başbakanı seyredelim diyenler. anlayacağınız o miting alanında Karabükte Mehmet Ceylan beye oy verecek sayısı 15 bin yada 16 bin

    tarfsız ınsan sarrafı26 Mart 2014 / 23:24 Cevapla

    Mehmet Ceylan Bey yazacağıma Mehmet Şahin Bee yazmışım yanlışlıkla .kusura bakmayın

     ahmet27 Mart 2014 / 11:46

     senin daha ne yazdığından haberin yok. müneccimliği bırak 31 mart sabahı nasıl olsa herkes görecek.

    H. Kadıoğlu27 Mart 2014 / 14:16 Cevapla

    cumartesi pazarı düş, gece uyuduklarını da düş, yemek yerken geçirdiğin zamanı da düş. geride bir şey kalmıyor. Demek ki sen zaten yaşamıyorsun.
    Emniyete hesaplattırırken bir rica etseydin de senin atmasyondan verdiğin rakamları da sana düzgünce çıkarıverselerdi… Niye bu kadar matematikle kafanı yordun ki. Bak sonra aklın karışıyor ne yazacağını bilemiyorsun

  ahmet27 Mart 2014 / 12:03 Cevapla

  sen şu at gözlüğünü bir çıkar 3000-3500’ü de 10 la çarp. ha bahçeliyi de çağırın 3’te birini toplayabilirseniz helal olsun. bahçelininde elini öpün adam 70’lik ihtiyarlara dahi elini öptürüyor.

Aykut26 Mart 2014 / 19:14 Cevapla

Ne rüzgarr amaa.. Yarısı taşıma toplam 5-6 bin kişilik bir kitle vardı. Karabük merkezde kullanılacak 78 bin seçmen varmış. Mehmet Ceylan bu oyların en fazla 15-18 bir arasında bir kısmını alır. Rafet Vergili 40-45 bin civarında bir oy alır. 30 Mart akşamı bu yorumun altına bir yorum daha yazacağım. Başbakan Karabüke bir çivi bile çakılmadı dedi. Sağına baksa kent meydanını görecekti, kafasını biraz kaldırsa kütüphaneyi görecekti, arkasını dönse battı çıktıyı görecekti, biraz ilerde soluna baksa kares avm yi görecekti. Bakmadımı?? Baktııııı ama yinede bir çivi çakılmamış dedi. Söz milletinnnnn 30 Marta 4 gün kaldı…

  H. Kadıoğlu27 Mart 2014 / 00:47 Cevapla

  Sayın Aykut,
  Siz de 5 yıldan beri bir türlü rüyadan uyanmadınız. Hep büyülenmiş olarak mesajlar yazdınız. Biz size 5 yıl sabrettik, tahammül ettik. Ama bakıyorum artık bu büyülenmiş haliniz körlük mertebesine ulaşmış. Yada siz sadece parmaklarınızı sayabiliyorsunuz. Lütfen emniyet kayıtlarını inceleyin. Bakın bakalım kaç bin kişi varmış. Bakın bakalım Karabük bu güne kadar, böyle tarihi bir miting görebilmiş mi? Elbette sevda seline kapılmış ilçelerimizden gelen insanlarımız var. Hani yok ya velev ki sayısı sizin dediğiniz kadar olsun. Geriye kalan size yine yeter.
  Madem öyle buyurun hodri meydan: Safranboluda seçimi kazanacağınızı iddia ediyorsunuz, Eskipazarda seçimi kazanacağınızı iddia ediyorsunuz, Eflanide kazanacağınızı iddia ediyorsunuz, hatta 🙂 ovacıkta bile kazanacaksınız. Karabük merkez zaten çantada keklik, güya 45 bin oy alacaksınız. Hepsini dahil ettim 10 bin kişi toplayın oyumu size vereceğim. Lütfen artık uyanın. Rüya bitti Artık sizin için bu saatten sonra olsa olsa kabus olur.
  Sevgiler……

   ahmet27 Mart 2014 / 11:47 Cevapla

   helal kardeşime

   Aykut27 Mart 2014 / 15:06 Cevapla

   Ben Pazar gecesi yine buradayım beyefendi:))) Yukarıda yazdıklarım Pazar gecesi çıkıyor mu çıkmıyor mu göreceğiz. Sende burada ol lütfen. Tüyme buralardan:)

Camia26 Mart 2014 / 18:53 Cevapla

Bu seçim oylar MHP ye. Elvede başbakan

Ahmet26 Mart 2014 / 18:52 Cevapla

Aksoy un elını kaldırmadı bile. Sadece mehmet ceylandan bahsettı başbakan. Pensılvanya yolcularına güle güle bu seçimde. Çok istiyorsa bağımsız aday olsun partimizi kirletmesin Aksoy.

Akın26 Mart 2014 / 18:48 Cevapla

Bu cemaat sana oy vermeyecek Başbakan. Cemaatin adayı aksoy a bıle oy yok. Sana 1 oy bile çalışmaz.

  ahmet27 Mart 2014 / 11:50 Cevapla

  cemaat değil menfaat çetesi. sizden kurtulsun bu devlet de vermezseniz vermeyin. sömürecek ülke çok yallah oralara. azerbeycan gibi bir gün onlarda uyanır.


 • Günün haberleri WhatsApp kutunuzda!
  Aşağıdaki kutuya telefon numaranızı yazın, hemen abone olun…

 • ÖNE ÇIKAN HABERLER
  Güncel Haberler
  İLGİLİ HABERLER
  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.