ZABITA EKİPLERİNDEN YILBAŞI ÖNCESİ PASTANE DENETİMİ

banner73
Güncel 29.12.2016, 13:09 29.12.2016, 13:09
15
ZABITA EKİPLERİNDEN YILBAŞI ÖNCESİ PASTANE DENETİMİ
banner36

Karabük Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler yılbaşı öncesi şehirdeki pastanelere denetimlerde bulundu. 


 

Karabük Belediyesi’ne bağlı Zabıta Müdürlüğü personellerinden oluşan 3 kişilik denetim ekibi, şehrin genelindeki pastanelerde denetim başlattı. Ekipler denetimlerde, şehir merkezindeki pastaneleri kontrol etti.

Denetimlerde iş yeri açma ruhsatı, bazı ürünlerin açıkta satılmaması, ürünlerin fiyat listelerinin müşterilerin görebileceği yerlere asılması ve genel temizlik kurallarına uyulması kontrol edildi. Ekip, gerek hijyen açısından gerekse diğer konularda oldukça titiz çalışan pastane yetkililerine teşekkür etti.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Belediye olarak vatandaşın sağlığını ilgilendiren konularla ilgili çalışmaları titizlikle sürdürdüklerini belirterek; “Ekiplerimizin gerçekleştirdiği bu denetimlerde amacımız halkımızın kaliteli, sağlıklı ve güvenli gıdaya ulaşmasını sağlamaktır.

Bu yöndeki denetimlerimiz devam edecek. Halkın sağlığını hiçe sayan, sağlıksız ve hijyenik olmayan koşullarda üretim yapan şahıs ve kurumlara göz açtırmayacağız. Ayrıca, bu konuda gerekli özeni gösteren her türlü sağlıklı ortamı sağlayan esnafımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
Yorumlar (0)
12
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74