YENİCE GENÇLİK KOLLARINA YENİ ATAMA

AK Parti Yenice İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na Doğan Karaarslan getirildi  

banner73
Güncel 14.12.2016, 18:18 14.12.2016, 18:18
18
YENİCE GENÇLİK KOLLARINA YENİ ATAMA
banner36

AK Parti Yenice İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na Doğan Karaarslan getirildi


 
AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Hakan Eren’in katılımları ile geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda, Yenice İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na Doğan Karaarslan seçildi.

Yapılan çalışmalar neticesinde Gençlik Kolları Başkanlığı’na seçilen Doğan Karaarslan, “İnşallah verilen bu kutsal görevi layıkıyla yerine getirmek için canla başla çalışacağım. İlk işimiz gençlik kolları teşkilatını oluşturup Yenicemizde AK Gençlik olarak çalışmalarımızı devam ettirmek olacak” dedi.

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Hakan Eren ise Gençlik Kolları Başkanlığı’na seçilen Karaarslan’ı tebrik ederek, “Yenice Gençlik Kolları Başkanımız Doğan Karaarslan, başarılı çalışmalara imza atacaktır.

Buna canı gönülden inanıyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Daha önce görev yapan Gençlik Kolları Başkanımızdan bu bayrağı devralan Karaarslan’da layıkıyla bu görevi yerine getirecektir. Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Hakkında hayırlısı olsun inşallah” diye konuştu.

AK Parti olarak gençlere her daim önem verdiklerini ifade eden İl Başkanı Timurçin Saylar ise, “Öncelikle Yenice İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Doğan Karaarslan’ı tebrik ediyorum.

AK Partimiz kurulduğu günden bu yana Gençlik Kollarımıza büyük önem vermektedir. Biz de bu önemi ve gençlerimize verdiğimiz değeri her mecliste ifade ediyoruz. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize her daim sahip çıkıyoruz.

Elimizden geldiğince onlara her çalışmalarında destek olmaya çalışıyoruz. Sonuç itibari ile Yenice Gençlik Kolları Başkanımız belli oldu ve Doğan kardeşimiz bu göreve seçildi. Biz her daim kendisinin yanındayız ve güzel çalışmalar yapacağına da inanıyoruz” dedi.
Yorumlar (0)
11
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74