YENİ YÖNETİM BASINLA TANIŞTI

AK PARTİ KARABÜK İL YÖNETİMİ BASINLA İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ  

banner73
Güncel 17.07.2014, 01:54 17.07.2014, 01:54
21
YENİ YÖNETİM BASINLA TANIŞTI
banner36

AK PARTİ KARABÜK İL YÖNETİMİ BASINLA İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ


 

akp-il-vitrin

AK Parti Karabük İl Başkanlığı, düzenlediği iftar yemeği programında Karabük basını ile bir araya geldi.

Karabük'te görev yapan basın kuruluşları ve çalışanları ile bir araya gelen AK Parti İl yönetimi hem Karabük basının da görev yapan gazeteciler ile tanıştı hem de AK Parti İl yönetimi olarak kendilerini tanıttılar.

AK Parti İl Yönetimi ve Karabük basın mensupları ile tanışma programında kısa bir konuşma yapan İl Başkanı Timurçin Saylar şunları söyledi;

"Mübarek Ramazan ayında böyle bir akşamda beraber olduğumuz için ben çok mutluyum. İnşallah bu akşam ki toplantımız hepimiz için hayırlı olur. Biz yönetim kurulumuzu yeni oluşturduk. Karabük basını ile İl Yönetimimizi tanıştırmak bir hasbıhal etmek için buluştuk. Bu akşam İl Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızı sizler ile tanıştıracağım. Karabük basını olarak sizden AK Parti'yi ve Karabük'teki bütün yatırımları ve Karabük'teki tüm haberleri takip ediyorsunuz. Bizlerin sizlere ihtiyacı var. Sizler olmazsanız biz bütün bu haberleri, yaptığımız yatırım ve hizmetleri Karabük halkına duyuramayız. Sizler bizler için önemlisiniz. Böyle bir akşamda buluşup, konuşmak hasbıhal etmek yerine göre dertleşmek için buluştuk. İnşallah daha sonraki dönemlerde bunu devam ettireceğiz. Karabük halkına biz 12 senedir hizmet ediyoruz. Yapılan yatırımları sizler biliyorsunuz, Karabük halkı biliyor. Biz bundan sonra yapılacak yatırımları ve hizmetleri de sizlerin Karabük halkına objektif olarak getirmenizi ve bizim yapmış olduğumuz bu hizmetleri milletimize göstermenizi arzu ediyoruz. Ben düzenlemiş olduğumuz bu programa katılımlarınız için teşekkür ediyorum"

Ardından AK Parti Karabük İl Teşkilatında görev alan 39 yönetim kurulu üyesi kendilerini tanıttılar.
Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74