YALÇIN 'AKP, 5 BİN EVLER HALKI İLE DALGA GEÇİYOR'

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI DURMUŞ YALÇIN  “AK PARTİLİLER, 5000 EVLER HALKI İLE SADECE DALGA GEÇİYOR, BEN İSE LAFA DE

Güncel 22.05.2015, 19:24 22.05.2015, 19:24
28
YALÇIN 'AKP, 5 BİN EVLER HALKI İLE DALGA GEÇİYOR'
banner36

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI DURMUŞ YALÇIN  “AK PARTİLİLER, 5000 EVLER HALKI İLE SADECE DALGA GEÇİYOR, BEN İSE LAFA DEĞİL İCRAATA BAKARIM”


 

durmus-5binevler

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili Adayı Durmuş Yalçın, AK Partililerin 5 Bin evler halkı ile dalga geçtiğini iddia ederek, bir açıklama yayınladı.

MHP aday Yalçın’ın açıklaması aynen şöyle;
Geçtiğimiz günlerde Karabük Belediye Başkanımız Rafet VERGİLİ, İl Başkanımız, vekil adayı Ayhan AKBAŞ kardeşim ve teşkilatımız ile başımız dik bir şekilde 5000 Evler Platformunun davetine katılarak mahallenin sorunlarını sadece coşkulu 5000 Evler sakinlerimiz ile konuştuk.

Biliyorsunuz ki eskiden Karabük’ün 3 tane hastanesi vardı bunu 1’e düşürdüler; 3 vekilimiz vardı 2’ye düşürdüler. İktidar her geçen gün Karabük’ü küçültüyor. Sağlıkta çok övünüyorlar ya, Türkiye sıralamasında 45’inciyiz. Üstelik teşvik kapsamına giren tüm komşu illerimizin de gerisindeyiz.

Aslında bizler bir yıl önce devlet hastanesi kapatılacak dedik, bizi yalanladılar. Sonuç: hastanemiz kapandı. Şuan devlet hastanesinin olmadığı tek il de Karabük’tür. Doğum hastanesinin kapatılacağını söylediğimizde de bizi yalanlayan ve mahalle halkını kandıran iktidar, mahallemize şimdi ne yüzle gireceğini merak ediyorduk ki, bir de o ne? Bırakın hastane yalanından utanmak bir yana, SGK İl Binasını dahi mahallemizden aldılar. Başka söze gerek var mı?

Hoyratça yalanlar devam ediyor. 5000 Evler halkının karşısına çıkamayan Ak Parti Milletvekili Adayları İl başkanlarını temsilci olarak mahalleye yolladılar.

Sen merak etme on binlerce güzel insanımızı barındıran 5000 Evler, biz her zaman sizin yanınızdayız. İktidar sahipleri belki 5000 Evlerde olduğu gibi tüm Karabük’ü kandırmaya devam edeceklerdir. Bizler ise sadece hizmet edeceğiz. Varsın onlar dün söyledikleri tüm sözleri unutmaya devam etsinler.

Varsın AK Parti İl Başkanı Sayın Timuçin Saylar, 5000 Evler konuşmasında ülkenin her yerinde bayrak dalgalandırdıklarından bahsetsin. Atasına Türbedar olamayan, Süleyman Şah’ımızın Türbesini sırtına alıp, arkasına dahi bakmadan Suriye topraklarından kaçanların 5000 Evler sokaklarında boş kahramanlık nutukları atmasına bizlerin karnı toktur. Çok cesursanız keşke 5000 Evler halkı önüne çıkamayan vekil adaylarınız sadece kısa bir konuşma yapabilseydiler.

Hizmeti kendine düstur edinen MHP hizmet anlayışının temsilcileri olarak bizler, Karayollarının yapması gereken 100. Yıl – 5000 Evler alt geçidini nasıl Rafet VERGİLİ hizmeti olarak yaptıysak, Safranbolu-5000 Evler arası Köprü ve Spor Vadisini bitirdiğimizde de halkımızı sizlere muhtaç bırakmayacağız. Ak Partililer 5000 Evler halkı ile sadece dalga geçiyor, ben ise lafa değil icraata bakarım.

Allah Karabük halkının vekili olmayı da bizlere nasip ederse Karabükümüz, unuttuğu iktidar yatırımlarına doyacaktır. Bizler Karabük’te bir şeyi değiştirerek her şeyi değiştirmeye talibiz.
Yorumlar (0)
26
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74