VERGİLİ'YE SERT ÇIKTI

Güncel 30.04.2015, 22:52 30.04.2015, 22:52
58
VERGİLİ'YE SERT ÇIKTI
banner36
kahveci-vergiliye-sert-cikti

 

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ OSMAN KAHVECİ “HASTANE YANLIŞ YERE YAPILDI DİYOR, GÜCÜN YETİYORSA KALDIR BU HASTANEYİ BURADAN”


 

“2002 YILINDAN ÖNCE 3 YIL MHP’DE SAĞLIK BAKANI VARDI, KARABÜK'E BİR ÇİVİ ÇAKTI MI?”


 


“DİLİ VARMIYOR AK PARTİ HÜKUMETİNE TEŞEKKÜR ETMEYE”


  

AK Parti Karabük milletvekili Osman Kahveci, MHP’li Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye yüklenerek, “Şirinevlere yapılan hastanenin yerinin yanlış olduğunu söylüyorlar, gücün yetiyorsa gel hastaneyi buradan kaldır” dedi.

Milletvekili Osman Kahveci, beraberinde İl Parti Başkanı Timurçin Saylar ve parti yöneticileri ile birlikte Şirinevler Mahallesinde oluşturulan seçim bürosunun açılışına katıldı.

7 Haziran genel seçim sürecine son hızla gidildiğini ve bütün siyasi parti adaylarına başarılar dileyen Kahveci, konuşmasında şunları söyledi;

“Hepimizin ortak hedefi, yaşanabilir, büyüyen ve gelişen Karabük’e ulaşmak. 2002 yılından bu yana Karabük’e 13 yıllık AK Parti iktidarına yapılanlar, yapacaklarımızın teminatı diyerek milletimizin karşısındayız. Şirinevler’e neler yapıldığını en iyi burada yaşayan halkımız bilir. Günlerce tartışıldı, Şirinevler mahallesinden hastane kalkıyormuş denildi. Biz buraya hastane yapacağız deyince inanmadılar. Birileri diyor ki, bu hastane yanlış yere yapıldı, gücün yetiyorsa kaldır bu hastaneyi buradan. Biz hastanenin doğru yere yapıldığına inanıyoruz. Dünkü hastane ile bugünkü hastane aynımı. Bölgenin ve Karabük’ün en modern hastanesini buraya kazandırdık. Ufak tefek eksiklikleri var onları da gideriyoruz. Birileri diyor ki AK Parti mi? yaptı, devlet yaptı diyor. Devleti kim yönetiyor? AK Parti yönetiyor. Daha önce devlet yok muydu? 2002’yılından önce 3 yıl MHP’de sağlık bakanı vardı, Karabük’e bir çivi çaktı mı? Biz ne söylemişsek yerine getirdik. Buraya hizmetlerimiz ve müjdelerimiz bitmedi. Dökecek bir ve iki deresini kim ıslah etti. Vergili diyor ki DSİ’ye teşekkür ediyorum. Bu kurumlar hükumetin emrinde bir kurum. Dili varmıyor AK Parti hükumetine teşekkür etmeye. Biz dereleri ıslah ettik sana bir tek asfalt dökmek kaldı. Bizim dereye harcadığımız paranın beş misli düşüğüne bir şey yaptın ama biz yine de teşekkür ediyoruz. Yiğidi öldür hakkını yeme derler. Bizde Şirinevlere şimdi hastanenin yanına Tıp Fakültesini ve meslek yüksekokulu ile 150 ilave inşaat ile Karabük’ün sağlık merkezini buraya yapıyoruz”

“BİZ PALAVRACI SİYASET YAPMIYORUZ”
Şirinevler halkından yaptığımız hizmetten ve yapacaklarımızdan bizi güçlü bir şekilde Ankara’ya göndermesini istiyoruz diyen Kahveci, “Bize kim yalancı diyorsa önce aynaya baksın. Biz yapamayacaklarımızı söyleyen 20150430AW399473_03siyasetçilerden değiliz. Biz palavracı siyaset yapmıyoruz. Ne yapacaksak onları söylüyoruz. Milletimize olmadık vaatte bulunmuyor. İktidara gelme ümidi olmayanların kendi seçmenleri bile bunların iktidara geleceğine inanmıyor. Biz şuan iktidardayız, 7Haziran’dan sonra da iktidarız. Ağzımızdan ne çıkıyorsa düşünüyoruz, tartışıyoruz ve yapabileceklerimizi söylüyoruz. Karabük’ü büyütmeye geliştirmeye devam edeceğiz” ifadesine yer verdi.

Kahveci, AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar ile birlikte seçim bürosunun açılışını yaptıktan sonra esnaf ziyaretinde bulundu.

 
Yorumlar (0)
24
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74