VERGİLİ'TEMİZLİK KONUSUNDA KARABÜKLÜLERDEN DESTEK İSTİYORUM'

Güncel 12.10.2016, 17:47 12.10.2016, 17:47
11
VERGİLİ'TEMİZLİK KONUSUNDA KARABÜKLÜLERDEN DESTEK İSTİYORUM'
banner36

12102016_bayirmahalle_4Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması vatandaşların takdirini kazanmaya devam ediyor.


 

Her gün bir mahallede oluşturulan Başkanlık makamında görevini sürdüren Başkan Vergili, Öğlebeli Mahallesinin ardından Bayır Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Başkan Vergili’ye yaptığı hizmetler için teşekkür eden Bayır Mahalle Muhtarı Mehmet Özen yaptığı açılış konuşmasında; “Göreve geldiği günden bu güne, Karabük’e vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Karabük Belediye Başkanımız Sayın Rafet Vergili’ye teşekkür ederim” dedi.

Özellikle temizlik ve ortak kullanım alanlarındaki park malzemeleri, banklar, masalar’ın korunması gerektiğini vurgulayan Başkan Vergili; “Geçen senelerde yaptığım gezici başkanlıklarda 30-35 sorun konuşulurken şimdi işe sadece 2-3 konu konuşuluyor.

Onlardan biri de çöp konusu. Ben bir tek çöp konusu ile baş edemiyorum. Herkes kapısının önüne bir süpürgeci istiyor. Herkesin kapısının önüne bir süpürgeci aldığımız zaman 250 tane süpürgeci almam gerekir. Bir Belediye Başkanının arayıp da bulamadığı bir iş bu ama kaldırım yapamaz, asfalt yama parası bulamaz.

Bundan 7 sene önceki Belediyeye döner. Benim tek baş edemediğim konulardan bir tek temizlik konusu. Yeni yaptığım ihale ile süpürgeli arabaları çoğaltacağım. Benim vatandaşlardan tek ricam temizlik konusunda daha duyarlı olmalısınız, parklarda kullandığımız bank, kamelya ve diğer malzemeleri korumalısınız” dedi.
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39