VERGİLİ 'KARABÜK'Ü YARI YOLDA BIRAKMAM'

KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ AÇIKLAMALARI İLE SEVENLERİNİ RAHATLATTI  

banner73
Güncel 16.11.2013, 04:50 16.11.2013, 04:50
13
VERGİLİ 'KARABÜK'Ü YARI YOLDA BIRAKMAM'
banner36

KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ AÇIKLAMALARI İLE SEVENLERİNİ RAHATLATTI


 

vergili-karabuku


Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Seza FM’de Hüseyin Yılmaz’ın konuk olduğu canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu.

Vergili, bundan sonraki hayatında hep siyasetin içinde olacağını net bir şekilde vurgularken, MHP’den başka hiçbir partiden aday olmayacağını açıkça ifade etti.

Adaylığı ile ilgili net bir şey söylemeyen Rafet Vergili açıklamalarını şöyle sürdürdü;

“15-20 gün içinde bu netleşecek. Bizim arzumuz Karabük’teki hizmetlerin durmaması ve devam etmesi yönündedir. Yoğun bir şekilde tanıdık tanımadık herkes bana yeniden aday olmam noktasında baskı yapıyor. Genel Merkezimiz ile durumu değerlendiriyoruz. Şuanda Türkiye genel siyasetteki konjonktürü değerlendiriyoruz ve 15 -20 gün içinde adaylığımız netleşecek.

Hizmetler noktasında projelerimizin hayata geçmesi ve devam etmesi bakımında MHP olarak Karabük’te iddialı olacağız.

Ben MHP’den başka bir yerden aday olmam ve çizgimiz bu yolda devam eder. Buraya Allah adına hizmet etmeye geldim. Benim paramla pulumla yapamayacağım işleri el birliği ile yaptık. Biz halka hizmet ettik. Çıkar uğruna hizmet yapmadık. Bundan sonraki hayatımda siyaset benim bir parçam olacak ve her zaman siyasetin içinde olacağım. Bugüne kadar kimseyi ayırmadan hizmet etmenin gayreti içinde olduk. Ben Karabük’ü hiçbir zaman yarı yolda bırakmam. Aday olmadan önce beni tanıyan bile yoktu, yüzde 5’lik bir oyumuz vardı. Elimden geldiği kadar Karabük’e hizmet etmeye çalıştım. Bizim tüm istediğimiz sağlıklı bir yol haritasını belirlemek”
Yorumlar (0)
8
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74