VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN SAFRANBOLU TSO'YA ZİYARET

Verginin ehemmiyetinin vurgulanması ve toplumun bütün kesimlerine anlatılması için her yıl Şubat ayının son

banner73
Güncel 25.02.2016, 17:24 25.02.2016, 17:24
34
VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN SAFRANBOLU TSO'YA ZİYARET
banner36

Verginin ehemmiyetinin vurgulanması ve toplumun bütün kesimlerine anlatılması için her yıl Şubat ayının son haftası düzenlenen Vergi haftası etkinlikleri kapsamında Safranbolu Vergi Dairesi Müdürü Kader Öztürk ve beraberindeki heyet Safranbolu Ticaret ve Sanayi odasını ziyaret etti.


 

20160225AW670124_01Safranbolu TSO Meclis Başkanı Ahmet Şahin, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Özlem Urgancıoğlu Cihan, Tuncay Coşkun ve Osman İyigüngör’ün hazır bulunduğu ziyarette konuşan Vergi Dairesi Müdürü Kader Öztürk , "Verginin ,ekonominin gelişmesi, ülkenin kalkınması, huzur ve güvenliğin sağlanması noktasındaki önemine dikkat çekiyoruz.

Yapılan yatırımların, vergilerin sayesinde olduğunu kamuoyuna anlatarak, verginin önemine vurgu yapmak istiyoruz” dedi.

Ziyaretlerinden ötürü çok memnun olduklarını belirten Meclis Başkanı Ahmet Şahin ise, “Vergi Haftası münasebetiyle yapılan bu anlamlı ziyaretten ötürü Vergi Dairesi Müdürü Kader Öztürk beye ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Bir ülkenin kalkınmasında Vergilerin önemi çok büyüktür. Sorumluluk sahibi insanlar vergisini zamanda ödeyen insanlardır” dedi.

TSO yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar, “ Ülkemizin kişi başı gelirin artması yani daha zenginleşmemiz için vergi gelirlerimiz gelişmiş ülkeler seviyesine ulaşması milletçe arzu ettiğimiz bir durumdur. Bu hedefe ulaşmak için milletçe daha çok üretime katkı vermemiz gerekiyor.

Esnafın, Sanayicinin hizmet sektörüne katma değer katan bütün Kurum ve Kuruluşların bu vergi haftasında bir araya gelmesi bu hedefe ulaşma adına bize daha çok umut vermektedir” ifadesinde bulundu.
Yorumlar (0)
2
açık
banner23
banner17
banner18
banner39