VALİ, TSO VE ESNAF ODASI TEMSİLCİLERİ İLE TOPLANDI

VALİ İZZETTİN KÜÇÜK, TSO VE ESNAF ODASI TEMSİLCİLERİYLE İSTANBUL, FESHANE TANITIM GÜNLERİ İÇ

Güncel 14.01.2014, 15:23 14.01.2014, 15:23
9
VALİ, TSO VE ESNAF ODASI TEMSİLCİLERİ İLE TOPLANDI
banner36

VALİ İZZETTİN KÜÇÜK, TSO VE ESNAF ODASI TEMSİLCİLERİYLE İSTANBUL, FESHANE TANITIM GÜNLERİ İÇİN BİR ARAYA GELDİ


 

20140113AW000882_01Karabük Valisi İzzettin Küçük İstanbul Feshane’de gerçekleştirilecek olan tanıtım günleri ile ilgili olarak Karabük ve Safranbolu TSO ve Esnaf Odaları Birliği temsilcileri ile bir araya geldi. 

İstanbul Feshane’de gerçekleştirilecek olan tanıtım günleri ile ilgili olarak geçtiğimiz haftalarda geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştiren Vali İzzettin Küçük, bugün de Karabük ve Safranbolu TSO ve Esnaf Odaları Birliği temsilcileri ile bir araya geldi.

Valilik makamında gerçekleşen toplantıya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin, Karabük TSO Başkanı Sedat Namal, Safranbolu TSO Başkanı Ali Sami Acar, Safranbolu Esnaf Odası Başkanı Muammer Dumaner ile Karabük Karabük Esnaf Odaları Birliği adına Genel Sekreter Yıldıray Yıldırım katıldı.

Toplantının açılışında bir konuşma yapan Vali İzzettin Küçük İstanbul Feshane’de gerçekleştirilecek olan Karabük Tanıtım Günlerinin önemi hakkında katılımcılara bilgiler vererek “İlkini geçtiğimiz yıl Ankara’da gerçekleştirdiğimiz Karabük Tanıtım Günlerinin ikincisini bu yıl İstanbul Feshane’de gerçekleştireceğiz. İlimizin tanıtımı açısından oldukça verimli geçeceğini düşünüyoruz. Bu yıl geçen yıla göre bir değişiklik yaptık. Karabük ve Safranbolu’dan bu tanıtım günlerine katılacak olan ve orada stant açacak olan esnaflarımızdan, hiçbir suretle yer ve stant ücreti almayacağız. Ancak esnaflarımız tanıtım günlerinin yapılacağı yere materyallerinin ve ürünlerinin taşınması işi ile görevlendirecekleri personellerin her türlü giderlerini kendileri karşılayacaklar. Biz sadece yer temini konusunda yardımcı olacağız. Müracaat eden firmalara stant yerlerini ve depolarını ayarlayacağız. Tabi eğer kendileri özel stant hazırlamak isterlerse kendileri karşılamak üzere bunu da yapabilecekler. Bunun dışında ilimizin yöresel ürünlerinin tanıtımı noktasında tanıtım günlerine katılacak bazı firmaların, örneğin demirci, camcı, yemenici gibi, bunların tüm giderlerini biz karşılayacağız. Bizim sizden isteğimiz, bu tanıtım günlerine katılmak isteyen esnaflarımızı belirleyerek bize bir liste halinde en kısa sürede bildirmeniz. Biz müracaatlara göre yer ayarlamasını yapacağız.” dedi.
Yorumlar (0)
8
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39