VALİ GÜREL'E ENGELLİLER HAFTASI ZİYARETİ

Vali Gürel'e Engelliler Haftası nedeniyle ziyarette bulundular

Güncel 10.05.2022, 12:43
238
VALİ GÜREL'E ENGELLİLER HAFTASI ZİYARETİ
banner36

10-16 Mayıs Engelliler Haftası programı kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdür Yardımcısı Sezgin Küçüktepe, Türkiye Sakatlar Derneği Karabük Şube Başkanı Muhittin Yılmaz, Engelli Engelsiz Gençlik ve Spor Kulübü Dernek Başkanı Sevim Karadayı, Karabük Otistik Çocuklar Derneği Başkanı Bekir Karaman ve dernek üyelerinden oluşan heyet Vali Fuat Gürel'i ziyaret etti.

Ziyaret esnasında engelliliğin bir kusur olmadığını, herkesin bir engelli adayı olduğunu ifade eden Vali Fuat Gürel, “Devletimiz engelli vatandaşlarımızın bakımı, sağlığı, eğitimi, istihdamı ve toplumsal hayata katılımını kolaylaştıracak önemli mevzuat düzenlemeleri yapmıştır. Engelli vatandaşlarımız birçok sportif faaliyetlerde bulunarak, bu alanlarda üstün başarılara imza attıklarını onur ve gururla görüyoruz. Sosyal yaşamın bir parçası olmalarının önündeki engelleri azimle, inançla aşan engelli vatandaşlarımızın ve ailelerinin Engelliler Haftasını tebrik ediyor, sevdikleriyle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum.”diye konuştu.

Yorumlar (1)
Sebahattin ozarslan 1 hafta önce
Karabukumuzun. Caliskan. Vali beyden. Ne. Istiyorsunuz. Ondan. Allah. Razi. Olsun. Hayirli. Aksamlar. Valim. Kamiskoyunden. Asagiyaka. Mah
banner11
banner12
27
açık
banner125
banner18
banner74