VALİ AKTAŞ SAFRANBOLU KÖY MUHTARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Güncel 07.10.2016, 15:56 07.10.2016, 15:56
28
VALİ AKTAŞ SAFRANBOLU KÖY MUHTARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
banner36

20161007aw867386_02Karabük Valisi Mehmet Aktaş mahalle ve köy muhtarları ile bir araya gelerek köylerinin sorunlarını dile getirdikleri muhtarlar toplantısına Safranbolu’da devam etti.


 
Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde gerçekleştirilen toplantıya Vali Aktaş’ın yanı sıra Garnizon Komutanı Jandarma Albay Cihan Ulukaya, Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Kurum Müdürleri, İl Genel Meclisi üyeleri, İl Özel İdaresi Şube Müdürleri ile 60’a yakın Safranbolu köy muhtarı katıldı.

Toplantıda ilk olarak Safranbolu köy muhtarları sırayla söz alarak, köylerinde yaşadıkları yol ve su başta olmak üzere diğer sorunları anlattılar.

Dile getirilen tüm taleplerin inceleneceğini ifade eden Vali Aktaş “Zaman içerisinde inşaallah bu taleplerinizi yerine getirmeye çalışacağız. Belki bir kısmını hemen yapacağız, bir kısmını da zamanla çözeceğiz. Gördüğüm kadarıyla çok ciddi bir sıkıntımız yok, önemli sorunlarımızı halletmişiz.

Bundan sonra da eksikleri gidermek, var olanı daha da geliştirmek için el birliği ile çalışacağız. Tüm kurum müdürlerimize her zaman için gidebilirsiniz, arayabilirsiniz. Bugüne kadar olduğu gibi inşallah bundan sonra da uyum ve ahenk içersinde gücümüzü birleştirerek ve gerçekçi olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Gerçekleşmesi zor, uçuk-kaçık talepler yerine, gerçekten insanımızın ihtiyacını, müşkilini giderecek talepleri öncelikle ele almalıyız. İlimizi, ilçelerimizi ve köylerimizi daha da geliştirerek daha da yaşanabilir bir hale getirmeliyiz.” dedi.
Yorumlar (0)
15
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74