UYSAL, 'BU SEÇİM TÜRKİYE İÇİN, ÜMMET İÇİN ÇOK ÖNEMLİ'

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI PROF. DR. BURHANETTİN UYSAL SEÇİM ÇALIŞMALARINDA HALKIN İÇİNDEN ÇIKMIYOR

Güncel 28.10.2015, 16:49 28.10.2015, 16:49
17
UYSAL, 'BU SEÇİM TÜRKİYE İÇİN, ÜMMET İÇİN ÇOK ÖNEMLİ'
banner36

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI PROF. DR. BURHANETTİN UYSAL SEÇİM ÇALIŞMALARINDA HALKIN İÇİNDEN ÇIKMIYOR


 

rektor_28102015

AK Parti Karabük milletvekili adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, “Bu seçim hem ülkemiz hem de ümmet için çok büyük önem arz etmektedir. Bunun için Türkiye’nin tekrar güçlü bir devlet haline gelmesi lazım” dedi.

Safranbolu’da Kıranköy’de, AK Parti Safranbolu ilçe başkanı Ahmet Güneş ve partililer ile esnaf ziyareti yapan Uysal, “Şu ana kadar Türkiye'nin yaşamış olduğu en önemli seçimlerden bir tanesini yapıyoruz. Bu seçimdeki şartlar çok değişti. Yani büyüyen ve güçlenen bir Türkiye'nin önünü kesmek için, zayıflatmak için, içerisi dışarısı toplanmış Türkiye'ye saldırıyor. Böyle bir tablo ile karşı karşıyayız" şeklinde konuştu.

Türkiye'nin hedeflerinde bir kesinti olması durumunda emeklerin boşa gideceğini aktaran Uysal, "Bugün geldiğimiz noktada Türkiye'nin gerçekten birlik ve beraberliğe ve daha da önemlisi güçlü bir AK Parti iktidarına ihtiyaç var. Bir kesinti olursa Allah korusun, yakalanan ilerleme, büyüme heder olacak. 3-4 aylık seçim boşluğunda bile ne kadar sıkıntı yaşandı" ifadelerini kullandı.

rektor_28102015-1Türkiye'nin ilerlemesinin devam etmesi için çok önemli ve özel bir durumu olduğunu vurgulayan Uysal, "Geçen dönemde seçimlerde hangi partiye katkı yaptıysanız yapın; ama bu dönem AK Parti'ye destek vermenizi ülkenin milli menfaatleri açısından önemli görüyorum. Dolayısı ile 1 Kasım'da Allah nasip eder de yeniden iktidara gelirsek, tek başına iktidar olursak, Türkiye'de yeniden bir şahlanışın başlayacağını, yeniden bir sürat kazanacağını, yeniden bir enerji yükleneceğini ve buna mecbur olduğumuzu söylemek istiyorum" diye konuştu.
Yorumlar (0)
9
açık
banner17
banner18
banner39
banner74