ULUPINAR 'BEN DE VARIM'

GAZETECİ ÖZGÜR ULUPINAR AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞI İ

banner73
Güncel 31.08.2015, 02:27 31.08.2015, 02:27
73
ULUPINAR 'BEN DE VARIM'
banner36

GAZETECİ ÖZGÜR ULUPINAR AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞI İÇİN “BEN DE VARIM” DEDİ


 

ozgur-bende-varim

AK Parti’den 2014 Yerel Seçimlerinde Karabük Belediye Başkan Aday Adayı olan gazeteci ve iş adamı Özgür Ulupınar, 1 Kasım da yapılacak olan seçim tekrarı için “Karabük için ben de varım” dedi.

AK Parti Karabük Milletvekili Adayı olmak için yola çıktığını açıklayan Ulupınar “Doğup, büyüdüğüm memleketim Karabük’e hizmet için 1 Kasım Erken Genel Seçimlerinde aday olmak için sürece dahil olmaya karar verdim. AK Parti iktidarında ülkemizin kalkınmada büyük bir atılım yaptığını ve bu kalkınmanın yarıda kalmaması gerektiğini insanlarımıza anlatmalıyız.” Diye konuştu.

ozgur_ulupinar_basbakan-1Ankara’da Show haber sitesinin Genel Müdürlüğü görevini yürüten Özgür Ulupınar, aynı zamanda çeşitli uluslararası firmalarda da çeşitli görevler sürdürüyor.

Ankara’da mesleği gereği Hükümet ve AK Parti Genel Merkez yöneticilerine yakınlığı ile bilinen Ulupınar “AK Parti’nin Karabük’e vereceği hizmetlerin artması için kendimde görev görüyorum. Bunun içinde AK Parti Milletvekili olarak TBMM’de Karabük’ün temsilcisi olmak için bir sürece girmeye karar verdim. AK Parti Karabük Milletvekili adaylığı için müracaatımı yapıp, çalışmalarıma başlayacağım” dedi.

 
Yorumlar (0)
15
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74