TUTAP’TAN, CENGİZ ÜNAL’A TURİZM ELÇİSİ BERATI

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Cengiz Ünal, TUTAP Karabük İl Temsilcisi Kerem Demir ile birlikte Türkiye’nin tanıtımına yurt içi ve yurt dışında önemli çalışmalara imza atan Türkiye Tanıtma Platformu’nu (TUTAP) ziyaret etti. 

Güncel 30.07.2021, 13:36
1061
TUTAP’TAN, CENGİZ ÜNAL’A TURİZM ELÇİSİ BERATI
banner131
banner36

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Cengiz Ünal, TUTAP Karabük İl Temsilcisi Kerem Demir ile birlikte Türkiye’nin tanıtımına yurt içi ve yurt dışında önemli çalışmalara imza atan Türkiye Tanıtma Platformu’nu (TUTAP) ziyaret etti. 

Ziyaret esnasında Safranbolu TSO Meclis Başkanı Ünal’a, Türkiye Tanıtma Platformu Genel Başkanı Fikret Yıldız tarafından, Türkiye Turizm Elçisi Beratı takdim edilirken, Karabük İl Temsilcisi Kerem Demir ise TUTAP Yönetim Kurulu tarafından bu yılın en başarılı il temsilcisi seçilerek ödülünü adı.

Meclis Başkanı Cengiz Ünal “TUTAP Genel Başkanı Fikret Yıldız Bey geçen hafta yönetim kurulu üyeleri ile birlikte firmamızı ziyarette bulunmuşlardı. Ziyaret esnasında turizm, kalkınma ve ülkemizin gelişmesi hakkında istişarelerde bulunmuştuk. Bugünde TUTAP Genel Merkezine gelerek TUTAP Genel Başkanı ve Yönetim Kuruluna iade-i ziyarette bulunduk. Bizleri misafir ettikleri için Fikret Bey başta olmak üzere, tüm TUTAP ailesine teşekkür ederim. Turizm ve Eskisel adına hizmet gösteren firmanın Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktayım. Ülkemizin gelişmesi ve tanıtılması adına TUTAP’la pek çok ortak projelerde çalışacak olmaktan mutluluk duyacağım. Hepimizin ortak noktası Türkiye’mizin daha çok gelişmesi ve daha çok tanıtılması. Çalışkanlığı ile tanınan Kerem Demir beyin aldığı ödülü de tebrik eder, başarılarının devamını dilerim”. dedi. 

TUTAP Genel Başkanı Fikret Yıldız; “TUTAP’ın hem yurt içinde hem yurt dışında pek çok temsilcilikleri faaliyet göstermektedir. Bu temsilciler ülkemizin gelişmesi adına çalışmalar sürdürmektedir. Karabük İl Temsilcisi Kerem Demir Bey son zamanlarda gösterdiği başarılı, özverili çalışmaları, şehrinin tanıtımına verdiği önem sayesinde bu ödülü almaya hak kazanmıştır. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. TUTAP olarak başarılı temsilcilerimizi ödüllendirmeye devam edeceğiz. Ayrıca kendisine ziyaret esnasında eşlik eden Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Cengiz Ünal Beye de iade-i ziyaret gerçekleştirdikleri için ayrıca teşekkür ediyorum. Ülkemizi tanıtmak bir sevdadır bir aşktır. Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Cengiz Ünal beye Türkiye Turizm Elçisi beratını takdim etmekten mutluluk duydum. Hepimizin ortak sevdası Türkiye için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” dedi. 

TUTAP Karabük İl Temsilcisi Kerem Demir ise; “Amacımız Safranbolu’muzu Karabük’ümüzü Türkiye’mizi turizmde hedeflediği noktalara taşımak bu bağlamda başkanımızla birlikte güç birliği içinde çalışıyoruz. Bizi bu ödüle layık gören TUTAP Genel Başkanımız ve Yönetim Kurulumuza da çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumlar (0)
banner12
19
açık
banner125
banner18
banner74