TÜRK SAĞLIK SEN'DEN KINAMA

TÜRK SAĞLIK SEN KARABÜK ŞUBESİ, SAFRANBOLU DEVLET HASTANESİNDE YAPILAN 112 ACİL EKİBİNE YAPILAN SALDIRIYI KINADI

Güncel 13.12.2014, 13:36 13.12.2014, 13:36
19
TÜRK SAĞLIK SEN'DEN KINAMA
banner36

TÜRK SAĞLIK SEN KARABÜK ŞUBESİ, SAFRANBOLU DEVLET HASTANESİNDE YAPILAN 112 ACİL EKİBİNE YAPILAN SALDIRIYI KINADI


saglik-sen-kinama

Türk Sağlık Sen Karabük Şube Başkanı Nusret Hacısüleymanoğlu, dün akşam Safranbolu Devlet Hastanesinde yaşanan 112 Acil Ekibine yapılan saldırıyla ilgili bir kınama mesajı yayınladı.

Türk Sağlık Sen Başkanı Hacısüleymanoğlu mesajında şu görüş ve düşüncelere yer verdi;
nusretDün akşam meydana gelen bir trafik kazası ile ilgili yaralıları Safranbolu Devlet Hastanesine getiren 112 Acil Servis ekibi, menfur bir saldırıya uğramıştır.

Tek görevi insanların sağlığını ve hayatını korumak olan 112 Acil Servis ekibine yapılan bu anlamsız saldırı, yine tüm sağlık çalışanlarını üzmüştür.

Zor şartlar altında insanlığa hizmet eden sağlık çalışanlarının zaman zaman bu tür saldırılara uğraması,  biz sağlık çalışanlarının işlerini yapmaları sırasında tedirgin anlar yaşadıklarını ortaya koymaktadır.

Bu tür olayların örnekleri her geçen gün de sıklaşmaktadır. Bu nedenle ilgili kurumların köklü bir çözüm bulmaları da kaçınılmaz olmuştur.

Dün akşam 112 Acil Servis ekibine yapılan saldırıyı Türk Sağlık Sendikası olarak kınıyor, her zaman sağlık çalışanların yanında olduğumuzu bir kere daha ifade ediyoruz.

Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74