TÜRK EĞİTİM SEN ÜNİVERSİTE TEMSİLCİLİĞİNİ AÇTI

Türk Eğitim-Sen’in Karabük Üniversitesi Temsilciliği Bürosunun açılışı gerçekleştirmek üzere Üniversi

banner73
Güncel 17.06.2014, 18:01 17.06.2014, 18:01
21
TÜRK EĞİTİM SEN ÜNİVERSİTE TEMSİLCİLİĞİNİ AÇTI
banner36

Türk Eğitim-Sen’in Karabük Üniversitesi Temsilciliği Bürosunun açılışı gerçekleştirmek üzere Üniversitemize gelen Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve beraberindekiler açılış öncesi Rektörümüz Prof. Dr. Burhanettin Uysal’a nezaket ziyaretinde bulundular.


 

4-(7)

Rektörlük Makamında gerçekleştirilen ziyarete; Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Türk Eğitim-Sen Karabük Şube Başkanı Ahmet Turgut Kurtoğlu ve Türk Eğitim-Sen üyeleri katıldı.

Yoğun çalışma temposu içerisinde kendilerine zaman ayırdığı için Rektörümüz Prof. Dr. Burhanettin Uysal’a teşekkür eden Türk Eğitim-Sen Karabük Şube Başkanı Ahmet Turgut Kurtoğlu; “Değerli Rektörümüz hem eğitim alanında hem de nüfus artışı konusunda Karabük’e çok fazla değer kazandırdı. Ben Karabük’e ve Karabük Halkına kazandırdığı değerlerden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Türk Eğitim-Sen’in Üniversitemizde açmış olduğu üniversite temsilciliğinin hayırlara vesile olmasını temenni eden Rektörümüz Prof. Dr. Burhanettin Uysal; “Yaklaşık yirmi yıldır Karabük’te Karabük Halkı ile beraber burayı bir üniversite şehri yapmak için çalışıyoruz. Aslında Karabük Üniversitesi kurulduğu arazi üzerinde değil, Karabüklünün gönlünde kurulmuştur. Maddi imkânları olanlar bu kuruluşa maddi anlamda katı sağlarken, maddiyatı olmayan insanlar ise hep bir gönülden dua ettiler ve Karabük Üniversitesi kısa zamanda Türkiye’nin parlayan yıldızı haline geldi. Fiziki mekânlarımızın belki de % 70’i Karabük halkı tarafından yapılmıştır. Bu konudaki desteklerini bizlerden hiçbir zaman eksik etmeyerek bugün kısa zamanda fark edilen bir üniversite olmamıza katkı sağladılar.” diyerek Üniversitemiz hakkında kısa bilgiler verdikten sonra; “Ben tekrardan Üniversite temsilciliğinizin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Karabük Üniversitesi Rektörlüğü olarak çalışanlarımızın sosyal-kültürel yönlerinin gelişmesi ve maddi imkânlarının iyileşmesi ile hayat standartlarının daha da yükselmesi için elimizden geleni yapmaya hazırız.” dedi.

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk; “Son zamanlarda özellikle Karabük Üniversitesi yapmış olduğu ilklerle dikkatleri çeken bir üniversite haline geldi. Sosyal medyadan da takip ettiğim Karabük Üniversitesi’nde gördüğüm kadarıyla burada okuyan öğrencilere, öncülük eden birileri var. Karabük artık sadece demir çelik sektörü ile değil artık Karabük Üniversitesi ile de anılan bir yer olacaktır. Ben şahsım adına Sayın Rektörümüze yapmış olduğu tüm çalışmalar, Karabük’e ve Karabük halkına sağlamış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

1.-(15)Makamda gerçekleşen ziyaret sonrası Rektörümüz Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Türk Eğitim-Sen Karabük Şube Başkanı Ahmet Turgut Kurtoğlu ve Türk Eğitim-Sen üyeleri ile birlikte, Üniversitemiz Rektörlük Binası’nda bulunan Türk Eğitim-Sen’in Karabük Üniversitesi Temsilciliği Bürosu’nun açılışına geçtiler. Türk Eğitim-Sen’in Karabük Üniversitesi Temsilciliği Bürosunda gerçekleşen kısa sohbette üniversitelerde bulunan akademik ve idari personellerin sorunlarına değinen Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, en kısa zamanda bu sorunların çözüme kavuşturulacağını ifade etti. Büroya gerçekleştirilen ziyaret ise, Üniversitemiz Ay-Yıldızlı Stadyumumuzun kuruluş aşamalarını içeren ‘Bir Hilalin Doğuşu’ adlı video klibinin gösterimi ile sona erdi.

Açılışın ardından Rektörümüz Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Sayın İsmail Koncuk ve beraberindekilerle Üniversitemiz Botanik Bahçesi’ne geçerek burada Sayın İsmail Koncuk adına hazırlanan ağacın dikimini gerçekleştirdiler. Sayın İsmail Koncuk’a ağaç sertifikasını Rektörümüz Prof. Dr. Burhanettin Uysal takdim etti.
Yorumlar (0)
19
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74