TÜM KARABÜK SİZİNLE

KAPTAN D.Ç SOĞUKSU YENİCESPOR, YENİ SEZON TANITIMI YAPTI   KULÜP BA

Güncel 04.09.2014, 01:43 04.09.2014, 01:43
19
TÜM KARABÜK SİZİNLE
banner36

KAPTAN D.Ç SOĞUKSU YENİCESPOR, YENİ SEZON TANITIMI YAPTI


 

KULÜP BAŞKANI MURAT ORHAN “BU KENTTEN YAŞIYOR VE PARA KAZANIYORSANIZ, BU KENTİN İNSANINA BORCUNUZ VAR DEMEKTİR”


 


kaptan-yenice

Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele edecek olan ve yeni adı ile Kaptan Demir Çelik Soğuksu Yenicespor yönetimi görev dağılımını yaptı.

Kulüp Başkanlığını Murat Orhan’ın üstlendiği siyah beyazlı ekip kamp öncesi yönetim, teknik heyet, futbolcular ve Karabük basını verilen akşam yemeğinde bir araya geldi.

Murat Orhan başkanlığındaki yönetim kurulunda, Ahmet Erkoç ve Hakan Bender Asbaşkanlığa, Nihat Ekmekçi Futbol Şube Sorumluluğuna, Süleyman Şahin Genel Sekreterliğe, Rasim Gökçü Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliğine ve Erol Öztürk ise Genel kaptanlığa getirildi.

Teknik Direktör Osman Yüksel yönetimindeki ekibe bu yıl, Bartınspor’dan kaleci Murat Ayaz, Düzcespor’dan santrafor Alihan Tezel, Maltepespor’dan Kemal Dağtarla, Karabükspor’dan Eren Öztürk, Bertuğ Tahmaz, Burak Çalman, Berke Yıldız, Safranbolu Belediyespor’dan Mustafa Usta ve Furkan Şen, Safranboluspor’dan Hakan Tetik ve Orhan Erden, Kilimspor’dan Adem Yıldız, Kocaeli Amatör’den Harun Tunçbil, Eskipazar Belediyespor’dan Samet Kısar, Kastamonu Yolspor’dan Semih Omay takviyeleri yapılırken, 24 kişilik kadroda; Emre Akçin, Berkay Akçin, Ferdi Eşsiz, Şahan Başkaya, Kadir Çantekin, Özcan Taşlıoğlu ve Demircan Bakılan yer aldı.

Düzenlenen yemekte konuşan Kulüp Başkanı Murat Orhan "Kulübümüzün kurumsallaşma evrelerinden geçerek yeni bir yapıya bürünmesini sağladık. Kaptan Demir Çelik Soğuksu Yenicespor olarak ligde mücadele edeceğiz. Takımımız Gerede-Esentepe’de bir haftalık kamp yapacak, kamp esnasında iki de hazırlık maçı oynayacak. Bu takım nereden nereye geldi, konuşurken herkes konuşuyor ancak sıra taşın altına elini koymaya gelince herkes kaçıyor. Karabük’ten yetişen gençler bu kentte imkan bulamadıkları için ülkemizin değişik takımlarında oynamak zorunda kalmışlar. Biz kendilerine Karabük’te spor yapma imkanı sağladık. Hepsi patlamaya hazır birer bomba. İnşallah bu patlamayı da BAL Liginde yapacaklar. Transferde hiçbiri bizleri kırmadı, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. İnşallah bu takımda Karabükspor’a yeni oyuncular yetiştireceğiz ve bir altyapı görevi üstleneceğiz. Biz, Kaptan Demir Çelik olarak amatörlere destek veriyoruz, ancak bir iki firmanın desteğiyle spor gelişmez. Şayet bu kentte yaşıyor ve para kazanıyorsanız, bu kentin insanına da borcunuz var demektir. Biz elimizden geldiği kadar borcumuzu ödemeye çalışıyoruz. İnşallah diğer iş adamlarımızda aynı hassasiyeti gösterirler" dedi.

Başkan Murat Orhan, birkaç oyuncu ile daha görüşmelerin devam ettiğini, anlaşma sağlanması durumunda bu oyuncuları da kadrolarına katacaklarını ifade ederken, Gerede Kampı sonunda 24 kişilik kadronun belirleneceğini söyledi.
Yorumlar (0)
29
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74