TSO BAŞKANI ÖZCAN'IN POLİS TEŞKİLATI'NIN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

banner73
Güncel 10.04.2017, 12:28 10.04.2017, 12:28
13
TSO BAŞKANI ÖZCAN'IN POLİS TEŞKİLATI'NIN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI
banner36

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan,Türk Polis Teşkilatı'nın 172 kuruluş yıl dönümüne ilişkin mesaj yayımladı. 


 
Özcan mesajında şu görüşlere yer verdi: "Emniyet teşkilatımız, kuruluşundan günümüze kadar toplumsal huzurun korunması, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için görevini her koşulda büyük bir özveriyle yerine getirmiş ve bundan sonra da getirmeye devam edecektir.


Gücünü milletten ve kanunlardan alan Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü, en temel kurumlarından birisi olan Emniyet teşkilatı, 172 yıldır, hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle, vatandaşlarımıza kanunlarla verilen hak ve hürriyetleri, kamu düzenini korumak ile huzur ve güvenliği sağlamak için, çağdaş teknoloji, bilgi ve beceri ile donanmış olarak çalışmalarını sürdürmektedir.


Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatı'nın 172. kuruluş yıl dönümünde, görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazi polislerimize şükranlarımı sunuyor, görevleri başındaki tüm polislerimize başarılar diliyorum” dedi.
Yorumlar (0)
9
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74