TANKUT 'LİG BAŞLARKEN SÜPER LİG HEDEFİ KOYDUK'

TANKUT: "SAMSUNSPOR MAÇINI KAZANMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ"  

banner73
Güncel 20.10.2015, 10:38 20.10.2015, 10:38
18
TANKUT 'LİG BAŞLARKEN SÜPER LİG HEDEFİ KOYDUK'
banner36

TANKUT: "SAMSUNSPOR MAÇINI KAZANMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ"


 

20151019AW554054_01Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, Samsunspor karşılaşmasında galip ayrılmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Tankut, KBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret ederek, Başhekim Doç. Dr. Alaadin Polat'ı makamında ziyaret etti.

PTT 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor'un kulüp başkanı Hikmet Ferudun Tankut, daha önce iki maçlık keskin viraja girdikleri yönünde açıklamalarda bulunduğunu hatırlatarak, "Karşıyaka engelini kayıpsız geçtik. Şimdi sırada bizim için son derece önemli olan Samsunspor maçı var" dedi.

Karabük KBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr Alaadin Polat'ı makamında ziyaret eden Başkan Tankut, burada yaptığı konuşmada, lige başlarken kendilerine yeniden Süper Lig hedefi koyduklarını vurgulayarak, "Teknik direktör değişikliğine gittik.

Elvir Balic hocamızı takımın başına geçirdik. Samsunspor maçına iyi hazırlanıp galibiyetle ayrılmak için elimizden geleni yapacağız" ifadelerini kullandı.

Tankut, Kardemir Karabükspor'un hem sahasında hem de deplasmanda her takımı yenecek kaliteye sahip olduğunu, taraftarların da destekleriyle lig sonunda hedeflerine ulaşacaklarına inandıklarını kaydetti.

Tankut ziyarette, Doç. Dr. Alaadin Polat'a isminin yazılı olduğu 78 numaralı forma hediye etti.
Yorumlar (0)
11
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74