SYM İNŞAATLARI HIZLA DEVAM EDİYOR

Güncel 29.04.2014, 12:51 29.04.2014, 12:51
13
SYM İNŞAATLARI HIZLA DEVAM EDİYOR
banner36
20140428AW074930_01Karabük Belediyesi tarafından her mahalleye bir Sosyal Yaşam Merkezi (SYM) projesi kapsamında 12.’si Şirinevler Mahallesinde ve 13.’sü Belenköy mahallesinde temeli atılan Sosyal Yaşam Merkezleri yapım çalışmalarında sona gelindi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin olmazsa olmaz projelerinden biri olan her mahalleye bir Sosyal Yaşam Merkezi projesi kapsamında yapımına az bir süre kalan Şirinevler ve Belenköy Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezleri çalışmaları bitme aşamasına geldi.

Yapım çalışmaları Karabük Belediyesi personeli tarafından sürdürülen ve iki katlı olmak üzere içerisinde bulunan derslikler, aile hekimliği, muhtarlık ve bilgisayar odası ile mahalle sakinlerine hizmet verecek olan SYM’lerin kısa sürede bitirilmesi hedefleniyor.

Bizim Belediyecilik anlayışımızın temelinde insan vardır diyen Belediye Başkanı Rafet Vergili, “Biz, yaptığımız tüm çalışmaları, inşa ettiğimiz her şeyi insan için yapıyoruz. Belediyeciliğin temel esprisi insanların hayat standardını ve yaşam kalitesini yükseltebilmektir. İnsanlar evlerinden dışarı adım attığı andan itibaren şehirde yaşamaya başlıyor. Hatta çoğu zaman şehrimizde, evimizden fazla zaman geçiriyoruz. Bu zaman zarfında insanlar belediyelerle karşılaşmış oluyor. Atılan her adım bir belediye hizmetine karşılık geliyor. Biz de şehrimizin her yerindeki insanımızı mutlu kılabilmek ve sorunsuz bir şekilde vakit geçirmesini sağlayabilmek için çalışıyoruz” dedi.
Yorumlar (0)
17
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74