SOĞUKSU YURT BİNASININ DEVRİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Soğuksu’daki 1004 kişilik öğrenci yurdu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Gençlik ve Spor Bakanlığına devredildi.

Güncel 30.09.2021, 13:28 30.09.2021, 16:54
390
SOĞUKSU YURT BİNASININ DEVRİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
banner131
banner36

Soğuksu’daki 1004 kişilik öğrenci yurdu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Gençlik ve Spor Bakanlığına devredildi.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Soğuksu Mahallesinde bulunan yurt binasının devredilmesiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz ay Soğuksu Mahallesinde bulunan 1004 kişilik öğrenci yurdumuz için Gençlik ve Spor Bakanlığımızda yaptığımız görüşmeler sonucunda yurt binasının TOKİ tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığımıza tahsis işlemlerinin başlatıldığını Soğuksu yurt binasının önünde düzenlediğimiz basın toplantısında söylemiştik.

Bugün, Soğuksu’daki 1004 kişilik öğrenci yurdu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’mızdan Gençlik ve Spor Bakanlığı'mıza devredildi. Biz sözlerimizin arkasındayız. Karabük’te hiçbir yatırım heba olmaz, Devletimizin parası, çalışması boşa gitmez. Karabük'ümüze hayırlı olsun.

Binamız yurt binası olmasının yanı sıra alt katları da Gençlik Merkezi olarak projelendirilip, hem öğrencilerimizin hem de hemşerilerimizin kullanımına sunulacaktır. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
murtaza 12 ay önce
Madem yurt olacaktı bu zamana kadar niye beklendi.
Adsız Cengaver 12 ay önce
belediye tokiye toki hazineye hazine çevre şehircilik bakanlığına oradan gençlik spor bakanlıuğına devrolmuş kaç sefer oradan oraya devir yapıyorsunuz direk gençliç spor bakanlığına devir yapsaydınz şimdiye kadar niye oyalanıp beklendi hala da bekliyor üniversiteler açıldı hani hizmete alındımı çıkmışsınız birde demeç veriyorsunuz dediğimizi yaptık diye
Ali Tel 12 ay önce
SADECE ÖĞRENCİLER İÇİN OKUL SERVİSİ DE KOYUN.
banner11
banner12
20
açık
banner125
banner18
banner74