ŞOFÖRLERİN YOLCU KAVGASI

Safranbolu'da minibüs şoförleri arasında yolcu taşıma yüzünden çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Taşların kullanıldığı kavgada, 4 minib

Güncel 07.07.2015, 03:04 07.07.2015, 03:04
30
ŞOFÖRLERİN YOLCU KAVGASI
banner36

Safranbolu'da minibüs şoförleri arasında yolcu taşıma yüzünden çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Taşların kullanıldığı kavgada, 4 minibüsün camları kırıldı.


şoför kavgası

Safranbolu ilçe merkezinden Yazıköy Köyü ve 125'inci Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı hatlarında yolcu taşıyan minibüs şoförleri arasında, güzergahları üzerinde yeni yapılan TOKİ konutlarına yolcu taşıma konusunda anlaşamazlık çıktı.

Dün öğlen TOKİ konutları önünde karşılaşan iki hattın minibüs şoförleri bu yüzden tartıştı. Tartışma kavgaya döndü. Jandarma araya girerek olayın büyümesini önledi.

Kısa süre sonra ilçe merkezinde tekrar karşılaşan minibüsçüler yine kavga etti.

Çıkan olaylarda iki taraftan da 2'şer olmak üzere toplam 4 minibüsün camları kırıldı.

Safranbolu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Deniz, iki tarafla da konuşarak konuyu çözmeye çalıştıklarını söyledi.

Şu anda Yazıköy hattında çalışan minibüslerin TOKİ'ye yolcu taşıdığını belirten Oda Başkanı Deniz, hem yolcuların mağdur olmaması, hem de minibüs esnafının mağdur olmaması için kalıcı bir çözüm noktasında ilgili kurumlarla yeniden bir değerlendirme yapılacağını söyledi.

Kavganın bir kısmı güvenlik kameralarına böyle yansıdı

Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74