ŞOFÖRLER DERNEK KURDU

KARABÜK’TE ŞOFÖRLÜK MESLEĞİNİ İCRA EDENLER BİR ARAYA GELEREK, “KARABÜK ŞOFÖR

banner73
Güncel 03.02.2014, 01:08 03.02.2014, 01:08
18
ŞOFÖRLER DERNEK KURDU
banner36

KARABÜK’TE ŞOFÖRLÜK MESLEĞİNİ İCRA EDENLER BİR ARAYA GELEREK, “KARABÜK ŞOFÖRLERİ MESLEKİ ARAŞTIRMA, GELİŞTİRME, DAYANIŞMA VE SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ” KURDULAR


 

DERNEK AÇILIŞINA CEMİYET, BÜROKRAT VE SİYASET CAMİASINDAN BİR TEK CHP KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ERDAL DEMİR KATILDI


 

erdal-soforler-dernegi-ana-foto


Karabük Şoförleri Mesleki Araştırma Geliştirme Dayanışma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği, şoför esnafının kalabalık bir katılımlarıyla açıldı.

Karabük’te Kamyon, TIR, Otobüs, Minibüs, Taksi gibi ticari araçlarda şoförlük yapan ve mesleği sadece şoförlük olanların, mesleki anlamda dayanışmalarını, sorunlarının çözüm aranacağı derneğin açılışına çok sayıda şoför esnafı katıldı.

erdal-soforler-dernegi-2Karabük Şoförleri Sosyal Dayanışma Derneğinin açılışına, cemiyet, bürokrat ve siyaset camiasından çok sayıda kişi davet edilmesine rağmen, bir tek CHP Karabük Belediye Başkan Adayı Erdal Demir’in ve CHP Karabük İl Genel Meclis Adayı Mehmet Özcan’ın katılması dikkatlerden kaçmadı.

Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Koca, derneğin kuruluş amacı olarak, Türkiye’de şoför esnafının ne bir derneği, ne de bir kuruluşu olmadığından, şoförler olarak beraber bir çatı altında toplanmaya karar verdiklerini söyledi.

erdal-soforler-dernegi-1Dernek açılışını yapan Erdal Demir “Cumhuriyet Halk Partisi olarak şoförlerimizin bu açılışında, onların yanında olmaktan gurur duyduk” dedi.

CHP Karabük Belediye Başkan Adayı Erdal Demir, İl genel meclisi adayı Mehmet Özcan yaptıkları konuşmalarda kamyoncu esnafının sorunlarını yakından bildiklerini, CHP olarak duyarlılıklarını, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve Muharrem İncenin konuya dönük açıklamalarının kamyoncu ve şoför esnafının dertlerine yönelik olduğunu ve çözüm adresinin CHP iktidarında yattığını belirttiler.

erdal-soforler-dernegi-3


CHP Adayı Erdal Demir “SRC gibi belgelerin alma zorlukları, yapılacak sınavlarda ki mağduriyetler ve hepsini biliyoruz. Ayrıca bu hükümet döneminde çıkan K1, K2 yıldızlı K1, K2 gibi küçük nakliyeci esnafımızı zor durumda bırakacak bir uygulamayı da kabul etmiyoruz. Her zaman şoför esnafının yanındayız. Sorunları rapor haline getirerek CHP Genel Merkezimize ileteceğiz ve en üst düzeyde çözüm üretilmesini isteyeceğiz. Derneğin Karabük kamuoyunda olması gereken yere en kısa zaman da geleceğini, yapacağınız çalışmaların tamamında destekçi olarak, derneğin güçlenerek, büyüyeceğine inanıyoruz.” Dedi.
Yorumlar (0)
1
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74