SENDİKACILARDAN VERGİLİ'YE ZİYARET

Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret etti

banner73
Güncel 01.05.2013, 02:34 01.05.2013, 02:34
11
SENDİKACILARDAN VERGİLİ'YE ZİYARET
banner36

Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret etti


 

20130430AW000983_01Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan beraberinde, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül ve sendika yöneticileri, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi ziyaret ederek, 1 Mayıs günü yapılacak olan kutlamalarla ilgili bilgiler verdi.

Karabük'ün işçi emeği anlamında önemli bir geçmişi olduğunu belirten Arslan, “Kardemir bu kentte olması burayı bir işçi kenti yapmış. Fabrikası kapatılacakken bu kent topyekun hareket etmiştir. Kardemir, Türkiye'nin ilk ağır sanayi tesisi, bu işçiler bize bağlı Çelik-İş Sendikası altında örgütlü, Çelik-İş Sendikamıza ve Kardemir emekçilerine destek olmak için 1 Mayıs kutlamalarını kitlesel olarak Karabük'te yapacağız. Herkesi desteğe davet ediyoruz” dedi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu kutlamaların Karabük’te geleneksel olarak kutlanmasını istediklerini belirterek, bu nedenle de bu tür kutlamalar için büyük bir kent meydanı inşa etmeye başladıklarını söyledi.

Konuşmaların ardından Hak-İş Konfederasyonu genel Başkanı Mahmut Arslan, Başkan Vergili’ye 1 Mayıs şapkası hediye etti.
Yorumlar (0)
10
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74