SEDAT NAMAL'A ÇOŞKULU KARŞILAMA 

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI SEDAT NAMAL “HEDEFİMİZ PLAKAMIZA ORANLA YÜZ

Güncel 08.04.2015, 15:54 08.04.2015, 15:54
19
SEDAT NAMAL'A ÇOŞKULU KARŞILAMA 
banner36

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI SEDAT NAMAL “HEDEFİMİZ PLAKAMIZA ORANLA YÜZDE 78 OY ALMAK”


 

namal-hedef-78
AK Parti Karabük Milletvekili adayı Sedat Namal, 7 Haziran seçimlerinde hedeflerinin Karabük’ün plaka oranına yakın yüzde 78 olarak hedeflediklerini söyledi.

AK Parti Karabük İl Başkanlığı milletvekilliği adaylığı açıklanan Sedat Namal’ı coşkulu bir şekilde karşıladı.

Parti binası önünde coşkulu bir karşılama gerçekleştiren AK Parti Karabük İl Teşkilatı tarafından konfeti ve meşalelerle karşılanan Milletvekili adayı Sedat Namal katkı veren herkese teşekkür etti.

Pati binasında önünde toplan an kalabalığa hitaben bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, adayların partilerine hayırlı olmasını dileyerek, durmak yok yola devam açıklamasın bulundu.

20150407AW377100_02Saylar, “Aday adaylığı sürecinden sonra adaylarımız belli oldu. Osman Kahveci ve Sedat Namal’ı kamuoyuna açıkladık. Biz adaylarımızla meydanlara çıkıyoruz. 12 senede yaptığımız hizmetleri aynı şekilde sürdüreceğiz. Bizler AK parti, kademeleri olarak seçime hazırız. Biz hazır olduğumuz gibi şehrimizde seçime hazırız. Yüksek bir oy olarak Karabük halkına hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

İl Başkanı Saylar ayrıca, diğer siyasi parti adaylarına da hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, demokratik bir ortamda seçim sürecinin geçmesi dileğinde bulundu.

AK Parti Karabük Milletvekili adayı Sedat Namal ise, “Niyetle akıbeti biz bilemeyiz. Bize sadece yolunda bulunmak gerekiyordu. Diğer aday adayları arkadaşlarımızla aynı mücadelede hizmet etmek adına yola çıktık. Bu yolculukta, genel merkezimizin teveccühü ile bize nasip oldu” dedi.

20150407AW377100_04“BİZ AİLE OLARAK HAREKET EDECEĞİZ”
‘Karabük’te yetişmiş, Karabük’te sosyal aktivitelerde bulunmuş bir kardeşiniz olarak Karabük’ün sorunlarını en ince ayrıntısına kadar biliyorum’ diyen Namal, konuşmasını sürdürdü;

“Partimizin kuruluşundan bugüne kadar görev yapmış hizmet etmiş tüm milletvekillerimize, teşekkür ederim. Onlardan daha iyi yaparız değil, bu memlekete Karabük’e hizmet ederiz söyleriz. Karabük’ün değerli büyüğü AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin’in, bu kentin üzerindeki himmetleri sizlerin de takdirindedir. Bizim onun üzerine çıkma gibi hedefimiz yoktur. Bir abi olarak ta önümüzde Osman Kahveci bey ikinci dönem nasip olursa milletvekilliğine devam edecek. Onu takip edip ondan öğreneceklerimiz vardır. Emeği geçen bize destek veren, vermeyen, aday adaylarımıza, teşkilatımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Cenabı Allah bizleri utandırmasın. Bizim gönlümüzde, beynimizde çalışmak hizmet etmek ve bunu halisane iyi niyetle yapmaktır. İnsanlık yaratılış değerini bilen bir kişi olarak kimseyle dedikodu, gıybet, kavga gürültü etmeden bir seçim atmosferi geçireceğiz. Biz aile olarak hareket edeceğiz” dedi.

HEDEF YÜZDE 78 OY
20150407AW377100_03Namal, ayrıca, 7 Haziran seçimlerinde hedeflerinin Karabük plakası olan 78’e yakışır bir şekilde yüzde 78 ve üzerinde oy almak istediklerini de belirterek, “Biz her yerden destek ve duaları aldık. Milletvekilliği nasip olursa biz Karabük’ün milletvekili olacağız. Karabük’e hizmet bizim ana vazifemizdir. Yöre insan, bölge kişi ayırmadan bu hizmeti yapacağız. Aday adalığımızı yağmurlu bir havada açıkladık, bugünde yağmurlu bir hava ile bereket gelir. Bundan sonraki yolumuz çalışmak ve durmak yok. Bu bir siyasi yarıştır. Benim genel merkeze sözüm, plaka oranımızı yakalamak istiyoruz. Yani yüzde 78’i yakalamak istiyoruz." diye konuştu.

 

Yorumlar (0)
16
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74