SEDAT NAMAL, TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNDE

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI SEDAT NAMAL, ADAYLIĞININ AÇIKLANMASI İLE İLK İŞ OLARAK, İLÇE TEŞKİLATLARINA

Güncel 09.04.2015, 16:16 09.04.2015, 16:16
21
SEDAT NAMAL, TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNDE
banner36

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI SEDAT NAMAL, ADAYLIĞININ AÇIKLANMASI İLE İLK İŞ OLARAK, İLÇE TEŞKİLATLARINA VE BELEDİYE BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU 


 

namal-ziyaretlerde
AK Parti Karabük Milletvekili 2. Sıra Adaylığının açıklanması ile 7 Nisan Salı akşamı Karabük’e gelen Sedat Namal, AK Parti Karabük il teşkilatı tarafından coşkulu bir şekilde karşılanmıştı.

namal-0904-018 Nisan Çarşamba sabahı ilk olarak rahmetli babası Şaban Namal’ın mezarının başında dua eden Sedat Namal, ilk olarak ilçe teşkilatlarına ve belediyelerine desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretlerinde bulundu.

AK Parti Karabük Milletvekili Adayı Sedat Namal, Yenice ilçesinden başladığı teşekkür ziyaretlerini sırasıyla Yortan Beldesi, Safranbolu ve Eflani ilçesi ile devam etti.

İlk olarak Yortan Belde Belediyesini ziyaret eden Milletvekili adayı Sedat Namal, Belediye Başkan vekili İhsan Çamlı ve Belde teşkilatı ile vatandaşlar tarafından karşılandı.

Yortan Belde teşkilatına teşekkür eden Namal, “Aday adaylığı sürecinde sizlerinde destekleri ile genel merkezimizin onayı ile bizleri layık buldular. Bizim ayrımız gayrımız yok diğer aday adaylarımız ile de bu süreçte birlikte çalışacağız. Değerli belediye başkanımız Yılmaz Tiryaki’nin Yortan’a katkıları iki dönemdir ortada. Beldemiz hizmet noktasında belki geri kalmış bir yer olsa da Yılmaz başkanımızın bundan sonra yapacağı çok yatırımlar var. İlçe başkanımız ve yönetim kurulumuzun destekleri ile bunları başaracaktır. Bize düşen Karabük’ün merkezinde ne varsa; Eflani, Ovacık, Safranbolu ve Yenice’deki hizmet neyse onu getirmek. Bizler şimdi artık söz verebiliriz. Sorunu çözme noktasından elimizden ne gelirse gereken tüm katkı ve desteği vereceğiz. Adaylığımız açıklandıktan sonra ilk ziyaretimize Yenice ve Yortan beldemizden başladık. Mazbatamızı da alınca inşallah buralara gelip çalışmalarımıza buradan başları” dedi.

namal-0904-07SAFRANBOLU İLÇE TEŞKİLATI ZİYARETİ
Milletvekili adayı Sedat Namal, Yortan Beldesi ziyaretinin ardından Safranbolu ilçesine geçerek burada da İlçe Başkanı Ahmet Güneş ve Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’u ziyaret etti.

AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Namal, ilçe teşkilatını temayül yoklamasında verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Güneş, adaylık sürecinin zor mücadele olduğunu ve zor bir virajı Osman Kahveci ve Sedat Namal milletvekili adayı olarak açıklandığını söyleyerek, “Kendilerine başarılar diliyorum. Virajı dönemeyen arkadaşlarımıza da bundan sonraki yaşantılarında başarılar diliyorum. Bu bir mücadele. Bu mücadeleden de AK Parti girdiği bütün seçimlerinden gelip çıktı. Bu seçimde de 2-0 alarak başımız dik bir şekilde ipi göğüsleyen biz olacağız. Safranbolu, ilçe teşkilatı olarak çalışmalarımızı yaptık ve alt yapımız hazır. Milletvekili adaylarımızla sahaya inip, büyük bir oy oranı ile zafere ulaşmak istiyoruz” dedi.

namal-0904-08Milletvekili adayı Sedat Namal ise, bu mücadeleye bütün aday adayları olarak, hem partimize hem Karabük’ümüze vatanımıza milletimize, İslam dünyasına hizmet adına hep beraber girdiklerini söyleyerek, “Teşkilatlarımızın teveccühü ve genel merkezimizin takdiri, Cenab-ı Allah’ın kader yazısı ile bu görev Osman beyle bize tevdi edildi. Diğer aday adayı arkadaşlarımızla birlikte omuz omuza çalışacağız. Bu bir hizmet yarışıdır. Bu hizmeti hep beraber yapacağız. Safranbolu teşkilatımıza temayüldeki katılımlarından dolayı teşekkürlerimi şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonraki vazifelerimiz iki tane. Bunlarda bir tanesi yerel seçimlerde kaybettiğimiz il ve ilçe belediye başkanlıklarını almak. Bir diğeri ise, Safranbolu’nun dünya miras listesinde bir şehir diye övünüyoruz. Karabük’ü bile geride bırakmakta. Bir ekonomi tarihi eseri ve turizmi ile mutlaka ayakta durabilir. Tarih ve Turizmin de dayanıklılık süresi vardır. Bir tarihi eser namal-0904-09100-200 yıl durabilir ama 500 yıl sonra her hangi bir nedenden dolayı yok olabilir. Sadece turizme bel bağlamamak lazım. Şehirleri kalkındırmak için, insanların iş olanaklarını, yatırımlarını sanayileşmeyi bize öne çıkarmamız lazım. Bizde bu gelenekten geliyoruz. TSO Başkanlığı yapmış biri olarak ta bizim ana hedefimiz o olacaktır. Biz teşkilatçılığı bilen insanız. Partimizin 2001 yılında Karabük’te il teşkilatı kurucularından biriyim. 14 yıl sonra milletvekili adaylığı nasip oldu. Cenabı Allah her şeyden önce, niyetimiz ve amelimiz ne ise ona göre kader çizgisini çiziyor. Burada samimi olmak lazım. Teşkilatlar olarak her hangi bir aday adayını desteklemiş olabilirsiniz ama artık hep biriz. Bizim derdimiz, çıktığımız yolda, ilk önce, vatanımızın, birliğimizin beraberliğimizin sağlanması, İslam dünyasının güçlenmesi, Partimizin 2023 ve 2071 hedeflerine doğru yol alması. Teminatımızın garanti altına alınması lazım” dedi.

namal-0904-18BELEDİYE BAŞKANLIĞINI ZİYARET
Ak Parti Karabük Milletvekili adayı Sedat Namal, daha sonra İlçe başkanı ve partililerle birlikte Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’u makamında ziyaret etti.

Kalabalık bir heyet ile gerçekleşen ziyarette bir açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, 7 Haziran tarihinde yapılacak olan ve sadece Türkiye için değil, tüm dünya Müslümanları için, tüm dünya insanlığı için büyük önem taşıyan aday tespit çalışmalarının tamamlandığını söyledi.

namal-0904-03Çok şükür partimiz olarak bütünlük ve birliktelik içerisinde bir seçim atmosferine girmiş bulunmaktayız diyen Başkan Aksoy, “Bu süreçte kentimizi temsil edecek olan 2 vekil adayımız olan Sayın Osman Kahveci ve Sayın Sedat Namal beyefendiler olarak tespit edildi. Ben 2 vekil adayımıza şimdiden başarılar diliyorum. Gerçekleştirecekleri kampanyalarda desteklerimizin onlarla birlikte olduğunu ifade etmek istiyorum. Partimizin temsilcisi olarak meclise gönderdiğimizde onların mecliste kentimiz adına başarılı çalışmalar yapacaklarına yürekten inanıyorum. Başarılar diliyorum” dedi.

namal-0904-15Kendileri için her seçimin önemli olduğunu ancak 2015 seçimlerinin ülke açısından, dünyanın geleceği açısından çok daha önem arz etmekte olduğunu belirten Sedat Namal ise, “Bu seçimde Sayın Cumhurbaşkanımızın söylediği gibi dünya 5 ten büyüktür sözü, çok manidar bir sözdür. Ülkemizin bulunduğu konum, ülkemizin duruşu ile artık Türkiye gündemi takip eden değil gündemi belirleyen bir ülkedir. Bu süreçte Ak Partiden Aday adayı olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çok güzel bir dönemi birlikte yaşadı. Arkadaşlarımıza her zaman ihtiyacımız olacak. Safranbolu ‘da da değerli Belediye Başkanımızın çalışmaları ortada. Çünkü insanlar beğendikleri, çalışmalarından memnun oldukları kişileri görmek isterler. İkinci dönemde de Sayın Başkanımız yeniden seçilerek bunu göstermiş oldu. Yani Safranbolu halkı Sayın Başkanımızdan ve gerçekleştirdiği önemli çalışmalardan memnun. Bu vesile ile ben Sayın Belediye Başkanımıza bölgemiz adına gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonra yapacağı hizmetlerde de başarılar diliyorum” dedi.

namal-0904-20Ak Parti Adayı Namal ayrıca Eflani ilçesine giderek, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ile AK Parti Eflani İlçe teşkilatına teşekkür ziyaretinde bulundu.

Sedat Namal, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul’un samimi ve sıcak karşılamasından dolayı mutluluğunu ifade ederek, teşekkür ziyaretlerinin Eskipazar ve Ovacık ile devam edeceğini belirtti.

 

YENİCE ZİYARETİ
 

AK PARTİ SAFRANBOLU İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET
 

AK PARTİ SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞINI ZİYARET
 

EFLANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞINI ZİYARET
 

 
Yorumlar (0)
12
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74