SEDAT NAMAL 'SÖZÜMÜZÜ TUTACAĞIZ'

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNDA BULUNAN SEDAT NAMAL “7 HAZİRAN’DA VERDİĞİMİZ 2-0 SÖZ

banner73
Güncel 04.09.2015, 03:08 04.09.2015, 03:08
19
SEDAT NAMAL 'SÖZÜMÜZÜ TUTACAĞIZ'
banner36

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNDA BULUNAN SEDAT NAMAL “7 HAZİRAN’DA VERDİĞİMİZ 2-0 SÖZÜNÜ YERİNE GETİRECEĞİZ”


 

namal-2-0

AK Parti Karabük İl Başkanlığında, 1 Kasım genel seçimleri için aday adayları başvuruları tamamlandı.

7 Haziran seçimlerinde AK Parti Karabük ikinci sıra adayı işadamı Sedat Namal, 1 Kasım seçimleri için adaylık başvuru belgelerini AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar’a teslim etti.

İl Başkanlığında yapılan ve çok sayıda partilinin katıldığı programda konuşan Sedat Namal, “Nerde kalmıştık sorusu kapsamında, devamı anlamında yaptığımız istişareler sonucu yeniden aday adaylığı müracaatımızı yaptık” dedi.

“İstişareler yapmasak ta biz zaten aday adayı olacaktık” diyen Namal, “ Bu teşkilat, Karabük halkı ve Genel merkezimiz 7 Haziran seçimlerinde aday yapmıştı. Karabük olarak bir milletvekili borcumuz vardı, 2-0 yapmamız gerekiyordu. Bunu inşallah 1 Kasım’da yapacağız. Nerede noksan ve hatalarımızı var, bunların hepsini gayet iyi biliyoruz ve bu süre zarfı içinde bunların tespitini yaptık. Şuan benimle birlikte 15 tane aday adayımız var, Karabük halkına ve ülkemize hizmet aşkı ile yola çıkan arkadaşlarımız hepsi de. Sonuçta partimizin seçeceği 2 aday var. Bize hangi görev verilirse o görevi yapmakla yükümlüyüz. 7 Haziran seçimlerinde çok az bir oy farkı ile bir milletvekilliğini kaybettik. Bunun için 7 Haziran’dan bugüne kadar geçen zamanda nerede hata ve noksanlarımız olduğunun farkına vardık ve bunları gidererek 1 Kasım’da inşallah 2-0 yapacağız. Bu görevler gelip geçici ve asıl olan dik duruş önemlidir. AK Parti teşkilatı 7 Haziran seçimlerinde bu dik duruşunu gösterdi. Tüm teşkilat kademeleri bunu gösterdi. AK Parti olarak misyonumuz belli, Karabük olarak da var. Karabük bir il ve bizim haricimizde 80 il daha var. Biz Karabük halkına en iyisini kazandırmak, sanayileşmeyi, endüstrileşmeyi kazandırmak için rekabet içinde olacağız. Ülkemizde son dönemlerde ve bundan önce yaşanan 17-25 olayları ile de mücadelemiz sürecek. 1 Kasım’da çıkacak sonuçla AK Parti tek başına iktidar olarak ülkeye ve İslam alemine hizmet etmeye devam edecektir” dedi.

Öte yandan Ahmet Erorhan ve merkez Valisi Hasan İpek’in de başvurusu ile Karabük’ten 15 aday adayı müracaat etti. 
Yorumlar (0)
10
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74