SEDAT NAMAL ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

NAMAL “DÜN VE BUGÜN OLDUĞU GİBİ YİNE KARABÜK’E HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK”

banner73
Güncel 01.09.2015, 18:09 01.09.2015, 18:09
15
SEDAT NAMAL ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI
banner36

NAMAL “DÜN VE BUGÜN OLDUĞU GİBİ YİNE KARABÜK’E HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK”


namal_nerde_kalmistik

7 Haziran seçimlerinde Karabük’ten AK Parti ikinci sıra adayı olan ancak seçilemeyen TSO eski Başkanı ve iş adamı Sedat Namal, 1 Kasım’da yapılacak erken seçimlerde yeniden aday adayı olduğunu açıkladı.

Namal, her zaman AK Parti hükümetinde istikrar ve güvene önem verdiklerini ifade ederek, şu açıklamayı yaptı;

“7 Haziran seçimleri sırasında özellikle üstünde durduğumuz ekonomik istikrar ve güven ortamının devam etmesiydi. 7 Haziran seçimlerinden sonra ortaya çıkan tabloyu tüm hemşerilerimiz yakından takip etti.

Koalisyon hükümetinin de oluşmaması sonrası ülkemiz 1 Kasım’da yeniden seçime gidiyor. Başta Türkiye'miz ve Karabük'ümüz gelişmesine ve büyümesine paralel Filyos Liman Projesi ve Eskipazar Endüstri bölgesi gibi büyük projelerin hayata geçmesi, Karabük ilçe ve köylerinde yaşayan herkesin kolay ulaşabirliği ve çözüm odaklı siyaset anlayışı, tuttuğunu koparan siyasetçi modeli ile 26. dönem AK Parti Karabük Milletvekili aday adaylığı müracaatımızı yaptık.

Tevekkül bizden takdir Cenab-ı Allah'tan. Bizler dün ve bugün olduğu gibi yine Karabük'e hizmet aşkı ile bu yola çıktık. 1 Kasım seçimleri Türkiye’nin önünü açacak seçimdir. Yeni dönem için de aday adaylık sürecimiz bugün itibariyle başladı. Karabük'ümüze ve Türkiye’mize hayırlı olsun”

20150901AW515171_01

 
Yorumlar (0)
4
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74