ŞAHİN, VERGİLİYE CEVAP VERDİ

MEHMET ALİ ŞAHİN, KENDİSİNİ “HİZMETLERİ ENGELLİYORLAR” ŞEKLİNDE ELEŞTİREN BAŞKAN RAFET VERGİLİ’YE “UCU

Güncel 29.04.2015, 17:07 29.04.2015, 17:07
33
ŞAHİN, VERGİLİYE CEVAP VERDİ
banner36

MEHMET ALİ ŞAHİN, KENDİSİNİ “HİZMETLERİ ENGELLİYORLAR” ŞEKLİNDE ELEŞTİREN BAŞKAN RAFET VERGİLİ’YE “UCUZ POLİTİKA YAPMAK BENİM TANIDIĞIM RAFET BEYE YAKIŞMIYOR” DİYEREK CEVAP VERDİ


 

ŞAHİN “KARABÜK BELEDİYESİNİN ANKARA’DA TIKANAN İŞİ OLDUĞUNDA BİZE GELDİ DE YAPMADIK MI?”


 

sahin-vergili-ucuz-politika

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, son günlerde kendisini "Birileri ne kadar başarısız olursa, onlar bu memleketin o kadar ağabeyleri, büyükleri olacağına inandıkları için Karabük’e gelecek hizmetleri sürekli engellemeye gittiler" şeklinde eleştiren Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye “Benim tanıdığım Rafet Beye böyle ucuz politika yapmak yakışmıyor” diyerek, cevap verdi.

Şahin “Karabük Belediyesi’nin devlette takılan bir işi olmuş, Ankara’ya bize gelmişte, biz ilgilenmemiş miyiz? Ne Osman Kahveci arkadaşıma, ne de bana, bu zamana kadar Karabük Belediye Başkanı Sayın Vergili bir kere gelip ‘şu hizmetimizde bir tıkanma ve problem var’ demedi. Daha düne kadar Maliye Bakanımızın Karabük ziyaretinde, Sayın Cumhurbaşkanımızın Karabük ziyaretinde kendisi bizzat ‘bu hükümete Belediyelere eşit davrandığından dolayı müteşekkiriz.’ dememiş miydi? Ne oldu da şimdi hizmetleri engelliyoruz olduk.” Diye konuştu.

“Benim tanıdığım Rafet’e böyle ucuz politikalar yapmak yakışmıyor” diyen Şahin “Rafet bey eğer AK Parti’yi eleştirecekse biraz gerçekçi eleştirsin, böyle ucuz politikalar üretmesin” dedi.

  
Yorumlar (0)
21
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74