SAFRANBOLU TSO'DAN İFTAR

SAFRANBOLU TSO  MESLEK KOMİTESİ ÜYELERİYLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU  

Güncel 25.07.2014, 15:15 25.07.2014, 15:15
14
SAFRANBOLU TSO'DAN İFTAR
banner36

SAFRANBOLU TSO  MESLEK KOMİTESİ ÜYELERİYLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU


 

IMG_1623-(3)Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası birlik ve beraberliklerin pekiştirilmesi amacıyla meslek komitesi üyelerine iftar yemeği verdi.

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Çelik Palas Hotel’de düzenlenen İftar yemeğine, Safranbolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar, Meclis Başkanı Ahmet Şahin, Safranbolu TSO Meclis Üyeleri ve Meslek Komitesi Üyeleri Katıldı. Yemekte konuşma yapan Safranbolu TSO Meclis Başkanı Ahmet Şahin, Ramazan ayının herkese güzellikler getirmesi dileğinde bulunarak, “Birlikte iftar açmak için bir araya geliyoruz. Pek çok güzel yanları var Ramazan ayının elbette. Hepsinin ötesinde; kocaman bir parça ‘tümüyle benim olsun’ demekten vazgeçip de, bir kısmını bölüp ‘benim oluyorsa onun da olsun’ bilinciyle  paylaşmanın keyfini ve güzelliğini biraz daha idrak ettiğimiz günler geçiriyoruz. Ramazan bereketinin tüm yaşantımızı sarmasını diliyorum” dedi.

IMG_1653İftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan Safranbolu TSO Başkanı Ali Sami Acar; ’’Böyle anlamlı bir yemekte bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek; Safranbolu’da yaşayan ve Safranbolu’nun sorumluluğunu taşıyan insanlar olarak bu birlikteliği devam ettirmek zorundayız. Bir araya gelerek gücümüzü birleştirerek Safranbolu’muzun geçmişinden tarihinden kültüründen ve medeniyetinden elde etmiş olduğu değerleri ortaya koyarak, elde etmiş olduğu başarıları hepimiz biliyoruz. Biz bir araya geldiğimizde yapamayacağımız hiçbir şey yok. Marka değerler üretecek, marka ürünler üretecek güce sahibiz. Yeter ki bir araya gelelim birbirimize inanalım ve güvenelim’’ dedi.

 
Yorumlar (0)
13
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74