SAFRANBOLU TSO'DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü görevinden,Karabük İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Emin Ak

banner73
Güncel 17.11.2016, 12:09 17.11.2016, 12:09
16
SAFRANBOLU TSO'DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
banner36

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü görevinden,Karabük İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Emin Akay’ı Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Şahin,Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar ve Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Coşkun makamında ziyaret etti.


 

20161117aw903829_01Ziyarette konuşan Safranbolu TSO Başkanı Ali Sami Acar, “Türkiye çok zor bir süreçten geçti ve geçmeye de devam ediyor.

Bundan tam 4 ay önce ülkemizin, milletimizin geleceğine gasp etmek isteyen asker kıyafeti giymiş teröristler silahlı darbe girişiminde bulunarak demokrasiyi ve milli iradeyi yok etmeye çalıştılar.

Ama bilmedikleri bir şey vardı, Bu milleti yüzyıllardır ne tanklar, ne tüfekler durdurabildi. İman dolu göğsümüzü demokrasimiz, milli irademiz, bağımsızlığımız için tankların, tüfeklerin karşısına gözümüzü kırpmadan dayadık ve hainlere geçit vermedik. Kahraman şehitlerimize bir kez daha baş sağlığı diliyorum.

Darbe girişimi sırasına özellikle Ankara’da emniyet güçlerimize yapılan hain saldırıda ne yazık ki emniyet mensubu kardeşlerimizi de şehit verdik.

Emniyet Müdürümüz nezdinde bir kez daha şehit polislerimize Allah’tan rahmet gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Emniyet Müdürümüze de çalışmalarında üstün başarılar diler yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyorum ”dedi.

Karabük İl Emniyet Müdürü Akay ise, “Türk Polis teşkilatı zaman ve mekân mefhumu gözetmeksizin, dürüst ve özverili görev anlayışıyla üstlendiği her görevi yerine getirerek, insan haklarına saygılı, vatandaşlarımıza karşı hoşgörülü, yüksek disiplin anlayışına sahip, güler yüzlü ve yardımsever olmasıyla da milletimizin gönlünde ayrı bir yere sahiptir.

Bizler de daha çok çalışarak milletimizin güvenini boşa çıkartmamak için elimizden geleni yapıyoruz. Nazik ziyaretiniz ve güzel temennileriniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.
Yorumlar (0)
9
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74