SAFRANBOLU TSO İLE ÖZEL HATEM OKULLARI ARASINDA PROTOKOL

banner73
Güncel 30.06.2017, 17:44 30.06.2017, 17:44
39
SAFRANBOLU TSO İLE ÖZEL HATEM OKULLARI ARASINDA PROTOKOL
banner36

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası ile Özel Hatem Okulları arasında Eğitim İş Birliği Protokolü imzalandı.


 

Safranbolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar ile Özel Hatem Okulu Müdür Yardımcısı Fatma Ergin’in imzaladığı protokol hakkında bilgiler veren Başkan Acar “Üyelerimizin her alandaki ihtiyaçlarını karşılamalarında destek olmak için çeşitli protokoller imzalıyoruz.

Karabük Özel Hatem Okulları ile Eğitim İş birliği protokolü imzalamış bulunmaktayız. Öncelikle bu işbirliğinin iki kurum ve protokolden faydalanacak üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. İmzalanan protokol kapsamında Odamız üyelerinin birinci derece yakınları ve referans oldukları öğrencilerin eğitim ücretinden çeşitli oranlarda indirim uygulanacaktır” dedi.

Özel Hatem Okulları Müdür Yardımcısı Fatma Ergin “Özel Hatem Okullarının Türkiye’de eğitime yön verecek bir eğitim markası haline dönüştürme süreci 2007 yılında başladı. Türkiye’de 99 Özel Hatem Okulu açma hedefi olan kurumumuz şu an Türkiye’de 53 okulu ile hizmet vermektedir. Karabük Özel Hatem Okulu 2015-2016 yılında Safranbolu’da eğitim hayatına merhaba dedi.

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası gibi bölgenin önde gelen kurumuyla protokol imzalamak bizi ayrıca mutlu etti. Düşünme, algılama ve sorun çözme becerileri gelişmiş, edindiği bilgiyi hayatın içinde kullanmayı becerebilen, bilimin ve teknolojinin üretimine ve kullanımına uyumlu, öz güveni yüksek, toplumsal ve evrensel değerlere sahip, Atatürk ilke ve devrimlerini özümsemiş, geleceğin liderini yetiştirmek misyonu olan okulumuzun Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin çocuklarına kaliteli eğitim verecek olmasından kimse şüphe duymasın ”dedi.
Yorumlar (0)
12
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74