SAADET PARTİSİ'NDEN İKTİDARA ELEŞTİRİ

Saadet Partisi (SP) Karabük Merkez İlçe Başkanı Soner Malkoç, Karabük ve ülke gündemini değerlendirdi.

Güncel 06.02.2013, 17:18 06.02.2013, 17:18
12
SAADET PARTİSİ'NDEN İKTİDARA ELEŞTİRİ
banner36
Saadet Partisi (SP) Karabük Merkez İlçe Başkanı Soner Malkoç, Karabük ve ülke gündemini değerlendirdi.

 

saadet_partisi_o.malkoç

SP Karabük Merkez İlçe Başkanı Soner Malkoç, Karabük ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, Karabük’te iktidar sahiplerinin gündeminin başka, milletin gündeminin başka olduğunu söyledi.

AK Parti Karabük İl Başkanı Ömer Ayar’ın açıklamaların eleştiren Soner Malkoç görüşlerini şöyle beyan etti;
Bakınız Karabük’ün ve Karabüklünün sorunları olarak Karabük-Ankara yolunun onarımının yapılmaması, trafiğin yoğun olduğu bölgelerde vatandaşımızın can güvenliğine yönelik üst geçitlerin yapılmaması, işsizlik sorunu, yatırımcı gelmemesi sorunu, faiz içerisinde tüm milletimizin büyük bir zulme uğraması, özellikle genç kuşakta ahlaki yozlaşma ve manevi kutsallarımızın değerlerini yitirmesi ve bunun gibi sayabileceğimiz bir çok çözüm bekleyen sorunlar bulunurken iktidar partisi il başkanı Ömer Ayar seçim için hazırlıklarını tamamlamak üzere teşkilat olarak büyük bir gayret içerisinde olduklarını söylüyor. Ben de diyorum ki; Ayar, milletimiz bu kadar sıkıntılar içerisinde boğulurken teşkilat eksikliklerinizi gidermenin yanında birazda bu milletin sesini dinleseniz. Bakınız bu sorunlar yarın mahalle çalışmalarında, esnaf ziyaretlerinde, kahvehanelerde sokaklarda karşınıza çıkacaktır.

Siyaset, iktidarın gücü ile teşkilat kurup onları yönetmek değildir, milletin dertleri ile dertlenip, sorunlarına çözüm bulmaktır. Bu koltuklar kimsede baki değildir.

Çok kıymetli hemşerilerim, öte yandan Türkiye adım adım bir savaşın içerisine sürüklenmektedir. İsrail Türkiye’ye yerleştirilen füze kalkanı ve patriot füzeleri güvencesi ile bir tepki ölçme yöntemiyle Suriye’nin Başkenti Şam’da stratejik bir merkezi uçakları ile bombaladı. Bu yapılan saldırı Ortadoğu savaşının ayak sesleridir.

ABD, Irak işgali sonrası savaşlarda kendi askerlerini kullanmama kararı almıştır. Masa başından savaşı yönetmek ve asker olarak da savaşın yapılacağı bölgelerdeki orduları kullanma yöntemini uygulamaya koymuştur. Bu sebeple ABD’ ye göre Ortadoğu bölgesinde ilk kullanılacak askerler Suriye’ye karşı Türk askerleridir. Ordu tamamen ABD komutası altına sokulmak istenmekte bu nedenle Napoli’deki NATO karargahı İzmir’e taşınmıştır. Buradan iktidar sahiplerine bir kez daha seslenmek istiyorum ‘ABD bu millete hiçbir zaman iyiyi reva görmemiştir. Tıpkı Osmanlı’nın son dönemlerindeki İttihat ve Terakki anlayışı ile ülkeyi geri dönüşü olmayan bir yola sokmayın. Bu gidiş doğruya değildir, bu işlerin sonuçlarının vebalini yedi düveliniz ödeyemez. Bölge Büyük Ortadoğu Projesi dâhilinde göz göre göre ateşe atılmakta ölümün her kapıyı çalacağı, kan ve gözyaşının sel gibi akacağı bir sürece doğru sürüklenmektedir.

osman-malkocTek çözüm İslam birliğini kurmaktır. Cenab-ı Hakk Kuran-ı Kerim’de Şöyle buyurmaktadır; ‘Ey iman edenler, Müminleri bırakıp da kafirleri dost edinmeyin’ İslam toplumlarının sorunlarını ancak Müslümanlar kendi aralarında çözmelidirler. ABD, İsrail ve AB ülkeleri bize hiçbir zaman dost olmamıştır. Bundan sonrada olmayacaktır. İslam coğrafyasının lider ülkesi Türkiye’dir. Tüm İslam ülkeleri bizi beklemektedirler. Bu liderlik ancak milletin köklerinden gelen değerlere sarılmayla karşılık bulur’ Allah hakkımızda hayır olanı nasip etsin. Saadet Partisi iktidarında inşallah Türkiye lider olacaktır ve bölge sorunları kardeşlik ruhu içerinde Müslümanlar tarafından kendi içlerinde çözülecektir.
Yorumlar (0)
13
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74