REKTÖR'DEN YENİ AKADEMİK YIL MESAJI

Karabük Üniversitesi Ailesi olarak yeni Akademik Yıla başlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Güncel 13.09.2014, 12:52 13.09.2014, 12:52
19
 REKTÖR'DEN YENİ AKADEMİK YIL MESAJI
banner36

Karabük Üniversitesi Ailesi olarak yeni Akademik Yıla başlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.


 

1.-(23)Kuruluşundan bugüne geçen 7 yıllık süreye rağmen ulusal ve uluslararası pek çok ödüle layık görülen, Karabük’ün ekonomik, sosyal, kültürel gelişimini ve dönüşümünü gerçekleştiren Karabük Üniversitesi, şehrin en değerli markası ve tüm şehrin ortak paydası olmayı başarmıştır.

Sevgili Gençler, Türkiye’nin her alanda gelişip güçlenmesinde sizlere büyük görevler düşmektedir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ifadeleriyle;“Muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkmak” ancak özverili bir çalışma ile mümkün olabilir. Bu bağlamda sizlerin özveri ile çalışacağınıza olan inancım tamdır. Üniversitemizde, mesleklerinizi dünyanın her yerinde ifa edebilecek, eğitim ve donanıma sahip bireyler olarak yetişeceksiniz. İnanıyorum ki; Sizler gurur verici başarılara imza atacaksınız.

Bu düşünceler ile Karabük Üniversitesi Ailesine yeni katılan öğrencilerimize hoş geldiniz diyor, 2014 - 2015 Akademik Yılının Üniversitemiz, Üniversite Kenti Karabük ve Ülkemiz için başarı, mutluluk getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74