REKTÖR HOCA, BAŞVURUSUNU YAPTI

AK PARTİ 1 KASIM SEÇİMLERİNE BİSMİLLAH DEDİ   KBÜ ESKİ REKTÖRÜ

banner73
Güncel 02.09.2015, 15:33 02.09.2015, 15:33
17
REKTÖR HOCA, BAŞVURUSUNU YAPTI
banner36

AK PARTİ 1 KASIM SEÇİMLERİNE BİSMİLLAH DEDİ


 

KBÜ ESKİ REKTÖRÜ PROF. DR. BURHANETTİN UYSAL, BU GÜN AK PARTİ İL TEŞKİLATINA ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI


 

rektor-basvuru-yapti

AK Parti Karabük İl Başkanlığı’na 26. Dönem milletvekili aday adaylığı başvuruları yapılmaya başlandı.

İlk olarak 25. Dönem milletvekilliği seçimlerinde de aday adaylığı başvurusu yapan Prof. Dr. Burhanettin Uysal 26. Dönem milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ın aday adaylığı başvurusundan önce kısa bir konuşma yapan AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, 1 Kasım’da gerçekleştirilecek olan milletvekilliği seçimlerinin startını verdiklerini belirterek, “Milletimizin anlaması gerekiyor ki bu seçim hem AK Parti için hem de ülkemiz için çok önemli ve bunun da önemini hep birlikte gördük. Çünkü 7 Haziran’dan bu tarafa ülkeye hizmet etmek isteyenler ile muhalefet olarak kalmak isteyenleri hem Karabüklü hemşerilerimiz hem de ülkemiz görmüş oldu. Biz AK Parti’nin kadroları olarak bu ülkede hizmetin içerisine elimizi değil, gövdemizi değil, başımızı koyduğumuzu hepiniz gördünüz. Bu anlamda da biz 1 Kasım’da Karabük’te bu sefer 2-0 yapacağımıza ve Karabük halkının da gerçekleri gördüğüne inanıyoruz. Bunun için adaylarımızı bugün ve yarın tanıtacağız. Bugün bismillah diyoruz. Prof. Dr. Burhanettin Hocamıza daha doğrusu kardeşimize, arkadaşımızı sizler vasıtası ile kamuoyuna tanıtarak adaylık başvurusunu alıyoruz” dedi.

Saylar “2004 Belediye Başkanlığı aday adaylığı, 7 Haziran 2015 milletvekilliği aday adaylığı ve 1 Kasım’da yapılacak olan milletvekilliği aday başvurusu yapan Burhanettin Hocamıza her şeyden önce AK Partili olduğu için teşekkür ediyorum. Bu özverisi için sağ olsun var olsun” dedi.

UYSAL, “YARIM KALAN PRJOLERİMİZİ TAMAMLAYACAĞIZ”

1 Kasım 2015’de gerçekleştirilecek olan milletvekili seçimlerinde AK Parti’den aday adayı olan Prof. Dr. Burhanettin Uysal ise, uzun yıllardır Karabük halkı ile birlikte Karabük’e hizmet ettiğini ifade ederek, “Karabük halkı ile önemli projelerimiz ve bunun yanında yarım kalan projelerimiz var. İnşallah 1 Kasım’dan sonra yarım kalan projelerimizi sizler ile birlikte tamamlayacağız. Bunun da ötesinde ülkemizde kaosun yaşanmaması için terörün azmaması için ekonominin bozulmaması için ülkemizde istikrarın sağlanması için el birliği ile güçlü bir iktidarın ortaya çıkmasına gayret göstereceğiz. Bu amaçla da iki kez aday adaylığıydı; ama bu sefer adaylık başvurusunu yapıyorum” diye konuştu.

rektor-basvuru-yapti-1
Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74