ÖZEL SOSYAL YAŞAM MERKEZLERİ FAALİYETE BAŞLIYOR

Özel Gereksinimli Bireylerin Hayat Boyu Öğrenme programlarından yararlanabilmesi için protokol imzalandı

Güncel 26.08.2022, 10:37 26.08.2022, 10:47
1616
ÖZEL SOSYAL YAŞAM MERKEZLERİ FAALİYETE BAŞLIYOR
banner36

Özel Gereksinimli Bireylerin Hayat Boyu Öğrenme programlarından yararlanabilmesi için Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili arasında kurumlar arası protokol imzalandı.

Uzun yıllardır Karabük İl Müdürlüğü ile beraber Sosyal Yaşam Merkezlerimizde yürüttüğümüz eğitim faaliyetlerimizden artık özel gereksinimli vatandaşlarımız da yararlanacaklar. Bu kapsamda Karabük Belediyesine ait Üniversite Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi, imzalanan protokolle özel gereksinimli vatandaşlarımızın kullanımına uygun olarak tefriş edilecek ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz eğitim programlarını hazırlayıp yürütecek.

İmzalanan protokol ile özel gereksinimli bireylerin hayat boyu öğrenme faaliyetlerinde daha aktif rol alması amaçlanmaktadır.


 

Yorumlar (1)
Belenköy 1 ay önce
Başkan artık sen artık proje falan yapma ya. Valla. Hiçbişe yapma şehirde eskiyle yeni arasında bi fark zaten yok hani boşa uğraşmayın. Bu şehre vizyon sahibi bi Başkan en azından bi şehir planlamacısı hiçbir zaman gelmeyeceği için asansöre devam hadi bakalım
banner12
19
kapalı
banner125
banner18
banner74