ÖZCAN'DAN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Özcan 19 Eylül Gaziler Günü Kutlama Mesajı yayımladı

banner73
Güncel 18.09.2015, 18:48 18.09.2015, 18:48
12
ÖZCAN'DAN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
banner36

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Özcan 19 Eylül Gaziler Günü Kutlama Mesajı yayımladı


_DSC0309Ülkemizin her karış toprağına terlerini ve kanlarını akıtarak tarihimize altın sayfalar yazdıran, Türkiye Cumhuriyeti'nin sonsuza kadar yaşamasının en büyük teminatı olan, Türk kahramanlığının sönmeyen meşaleleri Şehit ve Gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü kahramanlarımıza duyduğumuz minnet ve saygının da açık bir göstergesidir.

Aziz vatanımızın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğünü korumak için canları pahasına cepheden cepheye koşan, bu uğurda şehit olmayı göze alan gazilerimiz, ülkemizin medarı iftiharı, vatanseverliğin ve kahramanlığın yaşayan abideleridir.

Şehit ve Gazilerimizin ortaya koydukları bu azim ve kararlılıkla ulusal varlığımız elde edilmiş, bugünlere kadar ulaşılmıştır.

Bizler, aziz şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde tarih sahnesinde millet olarak varlığımızı sürdürüyor ve bu vatan toprakları üzerinde onlardan aldığımız güç ve ilhamla, birlik ve bütünlük içinde hayatlarımızı idame ettiriyoruz. Bu bakımdan, şehit ve gazilerimize ne kadar dua etsek, ne kadar minnet ve şükran duysak azdır.

Bu minnet ve şükran duyguları içinde, bugün de, aynı azim ve kararlılıkla milletimizin huzur ve güvenliği için canlarını ortaya koyan güvenlik güçlerimizi; bu uğurda gazi olmuş, şehitlik mertebesine erişmiş kahramanlarımızı saygıyla, rahmetle, minnetle yâd ediyor, saygılar sunuyorum.
Yorumlar (0)
11
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74