OSMAN KAHVECİ, GÜCÜNÜ GÖSTERDİ

Güncel 19.02.2015, 15:14 19.02.2015, 15:14
21
OSMAN KAHVECİ, GÜCÜNÜ GÖSTERDİ
banner36

kahveci-gucunu-gosterdi 

KARABÜK MİLLETVEKİLİ YENİDEN ADAYLIK BAŞVURUSUNDA BULUNDA


KAHVECİ’Yİ, DAVUL ZURNA İLE KARŞILADILAR


KAHVECİ “AK PARTİ’DE ‘BEN’ YOKTUR, ‘BİZ’ VARDIR. KARABÜK İÇİN BİRİZ DİYECEĞİZ”


 AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği seçimleri öncesi yeniden milletvekilliği aday adaylığını açıklayarak, dosyasını İl Başkanı Timurçin Saylar’a verdi.

AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği seçimleri öncesi milletvekilliği aday adaylığını açıklamak için geldiği Karabük'te davul zurna ile karşılandı. Hürriyet Cadesi girişinde sevenleri tarafından davul zurna eşliğinde "Yenice'nin abisi Osman Kahveci" sloganları "Sen Bizim Herşeyimizsin Osman'ım" Yenice Seninle Gurur Duyuyor-Duymaya Devam edecek " yazılı pankartlarla karşılandı.

AK Parti binası girişine kadar sevgi çemberi içinde yürüyen Kahveci, İl binası penceresinden parti salonuna sığmayan sevenlerini selamladı. AK Parti Karabük Milletvekili ve milletvekili aday adayı Osman Kahveci “Bir dönem daha Karabük ve ülkeme hizmet etmek için bugün milletvekilliği aday adaylığımı başvurumu yapıyorum” dedi.

Kahveci, milletvekilliği aday adaylığını açıklayarak, aday adaylığı müracaat dosyasını İl Başkanı Timurçin Saylar’a verdi.

Milletvekili Kahveci’nin aday adaylığı başvurusu dosyasını vermeden önce bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, "Bizler AK Parti teşkilatı olarak her milletvekili aday adaylığı müracaatın da salonumuzu dolduruyoruz. Her aday adayında partimizin ve teşkilat kademelerimizin seçime hazır olduğunu Karabük halkı görüyor. Biz bu millete ve Karabük halkına hizmet etmeye devam edeceğiz. Karabük halkı bizden ne istedi yapmadık. Bizden ne istiyorlarsa, gelsinler, söylesinler. Her şeyi yaptığımız gibi bundan sonrada hizmet etmeye söz veriyorum” dedi.

“BİR DÖNEM DAHA KARABÜK VE ÜLKEME HİZMET ETMEK İSTİYORUM”
4 yıllık milletvekilliği döneminde Karabük’e çok güzel hizmet ettiğini ve bir dönem daha Karabük’e, ülkemize hizmet etmek için milletvekili aday adayı oldum diyen Kahveci, şöyle konuştu;

“Ülkemiz 7 Haziranda yapılacak olan bir seçim sürecini yaşıyor. Bu süreç paralelinde hem Yüksek Seçim Kurulu hem de partimiz seçim takvimini açıkladı. Bu takvime göre AK Partimizden milletvekili aday adayı olmak isteyenlerin müracaat tarihi 20 Şubat günü sona eriyor. Bende bu çerçevede müracaatımı yapmak üzere bir dönem daha ülkeme ve Karabük halkına hizmet etmek üzere milletvekilliği aday adaylığı müracaatımı yapıyorum.

2011 yılında Karabük halkının teveccühü ile milletvekili oldum. Dört yıllık milletvekilliği sürecimde hem Karabük halkına hem de Parlamentoda ülkemize hizmet etmek için elimden gelen gayreti gösterdik. AK Partimizin 12 yıllık iktidarı içerisinde Türkiye’de büyük değişimler yaşadık. Bu değişimi Karabük’te yaşadı. Adeta, yerde sürünen bir Karabük ekonomisini, yerde sürünen Türkiye ekonomisini ayağa kaldırdık.

Bu süreç içerisinde Türkiye’nin her tarafında olduğu gibi Karabük’ümüzde de ulaşımdan sağlığa, eğitimden spor alanına kadar 3 milyarın üzerinde kamu yatırımları ile Karabük’ü adeta yeniden inşa ediyoruz. Bunların içerisinde yapmış olduğumuz yatırımların bir kısmı Karabük halkının hizmetine sunuldu. Bir kısmı inşaat sürecinde, bir kısmı da proje ve ihale sürecinde devam ediyor. Bunlar bittikten sonra Karabük’ümüzün önümüzdeki süreçte istihdam ağırlıklı projelere start verecek. Şu andaki süreç bizim aday adaylığı sürecimiz, aday olursak tekrar Karabük halkının huzuruna geleceğiz bir dönem daha Karabük’e ve aziz milletimize hizmet etmek için oy isteyeceğiz.

Biz biliyoruz ki Karabük AK Partinin kalesi ve kalesi de olmaya devam edecek. Bu dört yıllık görev süremiz içerisinde mahalle mahalle, köy köy dolaşarak hem ilimiz içerisindeki kamu faaliyetleri hem de KÖYDES faaliyetleri ve Karabük halkının problemleri ile elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştık. İnşallah bu görev yeniden bize tevdi edilirse, yarım kalmış hizmetlerimize Karabük halkı ile birlikte devam ederiz. Benimle birlikte aday adayı olan arkadaşlarımız var. Bizim yarışımız AK Parti büyük parti olduğundan dolayı aday adayımız çok. Bunların içerisinden teşkilatlarımız en uygun ve hizmet edeni seçeceklerdir. Genel merkezimizin, teşkilatlarımızın verdiği karar bizim başımızın üzerinedir. AK Parti de ben yoktur, biz varız. Karabük için biriz diyeceğiz ve çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizimki bir hizmet yarışıdır, asla bir hizip veya kavga yarışı değildir. AK Partide yarış hizmetle olur”

[gallery columns="2" size="medium" ids="21778,21779,21780,21781,21782,21783"]
Yorumlar (0)
6
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39