OP. DR. TUNCAY YILMAZ'A ÖDÜL

Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi branşında görev yapan Op.Dr.Tuncay Yılmaz

Güncel 10.11.2013, 02:03 10.11.2013, 02:03
70
OP. DR. TUNCAY YILMAZ'A ÖDÜL
banner36

Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi branşında görev yapan Op.Dr.Tuncay Yılmaz görevi süresince göstermiş olduğu başarılı çalışmalardan dolayı Valilik makamı tarafından başarı belgesi verildi


 

20131108AW000762_01Karabük Valiliği tarafından kurumlarda çalışan ve üstün performans gösteren personele yönelik uygulanan başarı belgesi ile çalışanları motive etme kapsamında, Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Op.Dr.Tuncay Yılmaz yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı başarı belgesi Vali Yardımcısı Erkan Çapar tarafından makam odasında düzenlenen törenle takdim edildi.

Törene Vali Yardımcısı Erkan Çapar, Kamu Hastaneleri Birliği Karabük Genel Sekreteri Uzm.Dr.Seyfettin Kalay Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Bayram Aydoslu ve Op.Dr.Tuncay Yılmaz katıldı.

Törende kısa bir açıklama yapan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Seyfettin Kalay farklı güzellikleri, özellikleri ve zenginlikleri olan bir ilde, insanımıza hizmet etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “İlimizin sağlık alanında üst noktalara ulaşması ile kaynaklarının daha iyi değerlendirilebilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz gerek fiziki şartlar ve gerekse sağlık çalışanlarımız açısından önümüze koyduğumuz hedeflerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu hedefleri gerçekleştirmede en büyük gücümüz nitelikli ve çalışkan Sağlık personelimizdir. Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Op.Dr Tuncay Yılmaz yoğun olarak müracaat edilen Beyin ve Sinir Cerrahisi alanında görev yapıyor. Uzunca bir süredir de tek başına ilimize bu hizmeti vermeye çalışıyor. Görevi sırasında gösterdiği üstün başarı ve özverili tutumu Valiliğimiz tarafından da fark edilerek kendisine başarı belgesinin verilmesinin de mutluluğunu yaşıyoruz. Hekimimize başarılarından dolayı tebrik eder, Valimiz İzzettin Küçük’e de teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Vali Yardımcısı Erkan Çapar da, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Op.Dr.Tuncay Yılmaz’ın göreve geldiği günden bu güne kadar özverili ve başarılı çalışmalarda bulunduğu özellikle uzun süredir bulunduğu serviste tek başına görev yapmaya çalıştığı bu özverili ve gayretli çalışmasının Karabük genelinde takdirle karşılandığını söyledi.

Çapar, devlet memurları kanunun 122 maddesi gereğince Vali İzzettin Küçük tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildiğini ifade ederek Yılmaz’a bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.
Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74