NAMAL, CUMHURBAŞKANI İLE İTALYA'DA

KARABÜK TSO BAŞKANI SEDAT NAMAL CUMHURBAŞKANI İLE İTALYA’YA GİTTİ  

banner73
Güncel 29.01.2014, 15:25 29.01.2014, 15:25
9
NAMAL, CUMHURBAŞKANI İLE İTALYA'DA
banner36

KARABÜK TSO BAŞKANI SEDAT NAMAL CUMHURBAŞKANI İLE İTALYA’YA GİTTİ


 

namal-cumhurbaskani


Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Sedat Namal, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün davetlisi olarak İtalya'ya gitti.

Karabük Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, 28 Ocak ile 1 Şubat 2014 tarihlerini kapsayan İtalya resmi ziyaretine, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Namal’ın da resmi davetli olarak katıldığın belirtildi.

Açıklamada, Ekonomi Bakanlığı, TOBB ve DEİK tarafından organize edilen ve aralarında işadamı ve Oda başkanlarının da yer aldığı 100 kişilik davetli listesinde Karabük TSO Başkan Namal’ın Karabük’ü temsil edeceği belirtilerek, “Roma ve Floransa’yı kapsayan program çerçevesinde, Roma’da Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve AB Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve TOBB-DEİK Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun onurlandırmalarıyla, iki ülke işadamları ve önde gelen kurum temsilcilerinin bir araya geleceği “Türkiye-İtalya İş Forumu” düzenlenecektir. Ayrıca, firma görüşmeleri ve tesis ziyaretleri de program kapsamında yer alacaktır. İş forumu ve “Matching Italy-Turkey” isimli firma görüşmeleri, TOBB-DEİK ve İtalya Odalar Birliği (UNIONCAMERE) işbirliğinde gerçekleşecektir” denildi.
Yorumlar (0)
7
açık
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74