MİLLİ GÖRÜŞÇÜLER İDDİALI

SAADET PARTİSİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SONER MALKOÇ VE DURSUN KIRAÇ, 7 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE İDDİALI OLDUKL

Güncel 27.05.2015, 16:16 27.05.2015, 16:16
14
MİLLİ GÖRÜŞÇÜLER İDDİALI
banner36

SAADET PARTİSİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SONER MALKOÇ VE DURSUN KIRAÇ, 7 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE İDDİALI OLDUKLARINI BELİRTİYORLAR


 

saadet-27052015-1

Saadet Partisi Karabük Milletvekili Adayları Soner Malkoç ve Dursun Kıraçseçim çalışmalarına devam ediyorlar. Saadet Partisi Karabük Milletvekili Adayı Soner Malkoç Aladağlar Piknik alanlarını Dursun Kıraç ise Ovacık'ın köylerini ziyaret etti.

Halkın teveccühü ile karşılaştıklarını belirten adaylar, “Karabük halkı tarafından gittiğimiz her evde,  herkes tarafından ilgi ve beğeni ile karşılanıyoruz. Bu yoğun ilginin Saadet Partisi Büyük Birlik ittifakının halktaki yoğun kabullenişi ve ilgisinin bir işareti.” Diyorlar.

Saadet Partisi Karabük Milletvekili Adayı Soner Malkoç Aladağlar Mesire alanında piknik yapan halkla muhabbet etti, çocuklarla oyun oynadı. Saadet Partisi Karabük Milletvekili Adayı Soner Malkoç'un da bu ziyarette oldukça neşeli olduğu gözlendi.

Öte yandan Saadet Partisi Karabük Milletvekili Adayı Dursun Kıraç ise Ovacık'ın köylerine gerçekleştirdiği ziyaretlerinde hemşerilerinden destek sözü aldı.

SONER MALKOÇ MEYDAN OKUDU

Saadet Partisi Karabük Milletvekili Adayları Soner Malkoç ve Dursun Kıraç katıldıkları TV programında, tüm parti adaylarına seslendi ve “Eğer cesareti olan varsa, çıksın bizim sorularımızı cevaplasın. Gelin birlikte bu ekranlara çıkalım ve karşılıklı tartışalım, boş laflarla kuru gürültü ile seçimi götürmeye çalışmayın, cesareti olan varsa davet ediyorum” diyerek sert çıktı.

Malkoç yaptığı konuşmada şunları söyledi;

"Bu gün Türkiye Ekonomisi artık insanları borca esir etmiştir. Faize 12 yılda 600 milyar TL ödenirken, sadece 2014 yılında yapılan faiz ödemesi ise 52 milyar TL'dir. Bu gün Kredi kartı borcu ödemeyen 2,6 milyon vatandaşımız bulunmaktadır. 1997'de %6,8 olan işsizlik 2015'de %11,3 olmuştur. Bu nasıl büyüme bizim bildiğimiz büyüme ile istihdam artar insanların Refah düzeyi artar.

saadet-27052015-2Mevcut Hükumet Yeni Türkiye diyor büyüyen Türkiye diyor fakat bu büyüme hep milletimizi küçültür duruma geldi. Eskipazar ziyaretimizde bir emekli amcamıza nasıl geçinebiliyor musunuz diye sorduğumda, ‘emekli maaşım 850 lira, ben bu paranın 350 lirasını kiraya veriyorum, 500 lira ile geçinemiyorum, maaştan avans çekiyorum’ diyor. Milletimiz borç ile hayatını sürdürmek zorunda bırakılmıştır.

Diyorlar ki ‘efendim biz kişi başına düşen milli geliri 10 Bin dolara çıkarttık’ ama kimse sormuyor bu parayı kim alıyor bakınız arkadaşlar Milli Gelirin %34'ünü nüfusun %1 almaktadır. Bu sistem bozuktur. Biz hiçbir zaman bunlar gitsin, kim gelirse gelsin demiyoruz. Diyoruz ki arkadaş bu sistem bozuktur, sisteme alternatif gerekli, yoksa muhalefet de gelse, iktidar da gelse Kemal Derviş sistemini yürütme memuru olarak görev yapacaklar, biz inşallah sistemi düzelteceğiz. Buradan tüm adaylara sesleniyorum. Kuru gürültü, boş laf konuşmayın, gelin karşımıza bizim sorularımızı bir cevaplayın, karşılıklı bir tartışalım, sonra bakalım konuşacak tek kelimeniz kalıyor mu? Hodri meydan karşımıza çıkıp konuşacak, cesareti olan varsa birlikte bir televizyon programı yapalım" diyerek, adeta Karabük Milletvekili Adaylarına Meydan okudu.

saadet-27052015-3DURSUN KIRAÇ “YAZICIOĞLU, DAVASI AYDINLANACAK”

Karabük'ün en genç Milletvekili Adayı Dursun Kıraç ise yaptığı konuşmada "Biz İnşallah bu sistemin alternatifi olarak geliyoruz. Biz iktidara geldiğimizde Ekonomiyi güçlenerek kalkınma ve gelir dağılımında adaletin tesisi üzerine kuracağız. Aziz milletimizin refahını sağlayacak, politikaları hayata geçireceğiz. Bu sistemde ekonomide faiz gereksiz kılınacaktır. Türkiye'de işsizlik, kalkınma ve dışa bağımlılık problemi, sanayileşerek, bilgi ve teknoloji üreten bir toplum haline gelerek çözülecektir. Türkiye, kendi arabasını, kendi akıllı telefonunu, kendi mikro işlemcisini, kendi nanoteknolojisini, kendi biyoteknolojisini üretebilen bir ülke olacaktır. Türkiye'nin dünya ekonomisinde etkin, istikrarlı, bağımsız ve üretim odaklı bir ülke haline gelmesi için tüm sektörlerin aynı yüksek hedeflere odaklanması ve koordinasyon içinde ilerlemesi sağlanacaktır. İşte büyüme bu şekilde olacak, büyümek dediğimiz şey budur. Bunun sonucunda aziz Milletimiz istediği refaha kavuşacak ve işsizlik sorunu kökten çözülecektir." Şeklinde Konuştu.

Kıraç ayrıca Muhsin Yazıcıoğlu Davası ile alakalı da, “Tüm Muhsin Yazıcıoğlu sevdalılarına sesleniyorum; Bizim iktidarımızda bu gün üzeri örtülen karanlık noktaları aydınlanmayan Muhsin Başkanımızın vefatı ile ilgili soru işaretlerini gidereceğiz, bunun için elimizden gelenin fazlasını yapacağız.” şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)
29
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74